Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Taposógépet hogyan kell...

Taposógépet hogyan kell használni, hogy legyen ellenállása, ne essen be egyből a pedál, ahogy ráállok?

Figyelt kérdés

Van most lehetőségem egy profi kategóriás taposógépet használni. Korábban soha nem használtam ilyen gépet.

A program elindítása előtt maximális ellenállás van a pedáloknál, ha ráállok, megtart, nem nyomódik le. De bármilyen programot állítok be rajta, indítás után a pedálok egyből "pehelysúlyúak" lesznek, minimális ellenállással. Ahogy ráteszem a lábam, már be is esnek.


10 percet szenvedtem vele, többféle programot is kipróbáltam, de hiába. A Custom programnál is megadtam a maximális, 25-ös nehézséget, de akkor is ugyanez van.


Tudnátok segíteni, hogy mit csinálok rosszul?



2020. nov. 12. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A taposó típusát azért még leírhattad volna. :)
2020. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A pontos típusát most nem tudom megnézni, de TechnoGym a gyártója.


Netes keresés alapján nagyon hasonlít a TechnoGym Excite Step 500i típusra.

2020. nov. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!