Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eddig egészségesen élő emberek...

Eddig egészségesen élő emberek, hogy viseletek, hogy elvették az egészséges élethez való jogotokat?

Figyelt kérdés
Én kínomban minden itthoni felesleges bohóc ismétlésnél elátkozom a dagadt törpediktátort, aki elvette tőlünk télen a sport lehetőségét. Ti hogyan kezelitek?
2020. nov. 12. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer az a baj hogy szereti a Zorbán a sportot, máskor meg az hogy elveszi a lehetőséget, ez igen :D
2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak a focit szereti, azt is csak nézni, azért dagadt
2020. nov. 12. 21:52
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul viselem
2020. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
93%
Bosszant. Pont mikor kezdtem megszeretni a kondit. Szerencsére a kedvenc sportomat még csinálhatom amíg újra maradjotthon nem lesz :( akkor már csak a jóga marad a szoba közepén.
2020. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon rosszul. Mondjuk az IFBB bikinipro miatt én versenyzőnek számítok, ezért valószínűleg megkapom az engedélyt az edzésre. A többiekkel szemben viszont igazságtalannak érzem. Miért pont a sportot veszi el? Konditerembe úgysem fogsz betegen bemenni. Persze egyházi szertartásokra (mise!) lehet járni, ott nem terjed a vírus...
2020. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi buta ember van itt.
2020. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Legalább nem kell hallgatni azt az undormány fos "zenét", ami üvölt és direkt azért kérik be a személyi edzők, hogy csak a kezdő, laikus edzettjeik hallják azt a bullshit szöveget, amit nyomnak.
2020. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Te troll vagy? Semmilyen jogodat nem vették el. Vészhelyzet van, ehhez kéne alkalmazkodni. A testépítéshez akaraterő kell és kitartás? Mindkettőből elbuktál. Ész kell hozzá? Azt nem is várjuk el tőled. Ha egészséges akarsz lenni, eddz otthon biztonságban. Nem tudod megoldani? Én meg tudtam.
2020. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Paradoxhun válasza:
93%
Én nehezen, attól tartok hogy januárig fogják tologatni. #5 sok sikert a versenyhez.
2020. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek van egy haverja, akinek van egy edzoterme. Legalabbis ha mar edzel egy ideje bizgosan vab ilyen ismerosid. En is igy oldom meg. Nincs vilag vege
2020. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!