Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen boltokban lehet kapni/v...

Milyen boltokban lehet kapni/van kínálat egészséges tápanyagokból, szószokból?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a Lidl-be jártam bevásárolni, de amióta elkezdtem edzeni, sokkal jobban figyelek az étkezésre. Viszont most elkezdenék kísérletezni pár recepttel, viszont sehol sem találok pl. Cukormentes ketchupot, zsír nélküli/szegény sajtot (Light mozarellan kivul), inkább cheddar érdekelne. Tojásfehérje lét sem találok sehol. (Tudom “minek szétválasztani...”, kevesebb kalória, és többet ehetek belőle)


Előre is köszi :) főleg amerikai youtuberek videói alapján főznek :)


A városban még lehet Aldi, Tesco és Spar között válogatni.



2020. júl. 4. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a többi boltba van e, ha nincs akkor meg hagyd a hülyeségeket és egyél cukormentes ketchup és zsirszegény sajt nélküli kajákat, a tojást meg széttudod választani magadnak
2020. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lidlben és az Aldiban is szoktam látni/venni cukormentes ketchupot.


Light sajtból én a Tolle light trappistát ismerem (Sparban és Tescoban veszem), az Aldinak van sajátmarkás (Milfina?) light trappista sajtja, ill. a Szarvasi mozzarellát (van a gömb és van szeletelt is, mindkettő szinten Spar és Tesco).

Cheddarból sose láttam lightot.


Tojásfehérje levet sem láttam még mezei élelmiszerüzletekben.

2020. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!