Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok gyúrós miért utasítja el...

Sok gyúrós miért utasítja el zsigerből a kardió edzést és miért nézik le azt aki csinálja?

Figyelt kérdés

Pl beszólnak, hogy lányos ha ugrókötelezek a teremben.

Meg szerintük nem lehet tömeget növelni kardióval, elégetem az izmaim, meg hogy a csávó enélkül is 170-et nyom fekve, akkor minek kardiózzon?


Mellesleg pont azok nézik le, akik a második emeletre nem bírnának felmenni lihegés nélkül.



2020. nov. 15. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Olvass szakirodalmat pl Pumped Gabó- A Gyúrás Filozófiája és megérted.
2020. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Mert a gyurosoknak a koksztol elment az agyuk! Az nem teljesitmeny, hogy sulyokat emelgetek, de kozben a 3. emeletig fel sem birnak menni liheges nelkul.

A gyurosok nem sportolok, hahem test-epitok. Olyan ez, mint a mukorom/muszempilla/muhaj a cicababaknak. Lenezik akinek nincs, aki ehelyett almas pitet sut vagy no letere kigletteli a lakast, kicserel egy csaptelepet.

Kozben nem attol lesz nő, ahogy kinez, hanem attol, ahogy viselkedik!

Remelem ertheto a parhuzam.


Szoval batran kardiozz, mert az valoban sportolas. Minden mozgas zsirt eget es a mozgas utani piheno szakaszban epul az izom egyebkent, nem konkretan a gyuras alatti 1oraban! Ezert is erdemes mozgas utan, kicsit tobb feherjet bevinni.

2020. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Gyuros vagyok es jarok futni is. A futas a kedven sportom. A gyurast a forma meg erosseg miatt csinalom.

😁

2020. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Pumped Gabo tud írni? Ezt sosem gondoltam volna.
2020. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beírtam a google-be, nincs is ilyen iromány
2020. nov. 15. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is csinálom, pedig mellette keményen súlyos edzek is. Általában a lista emberek azok, akik kerülik a kardiot.
2020. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem lenézik, inkább csak azon az állásponton vannak, hogy nem feltétlenül kell kardio egy száraz formahoz, es ebben igazuk is van.
2020. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem a száraz forma miatt kardiózom, hanem az állóképesség, a tüdőkapacitás és a vérkeringés (szívre) gyakorolt jótékony hatása miatt.
2020. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te hova jársz kondiba.


Eddig akármit csináltam soha senki sem jött oda szolni, hogy "Nevetséges vagy".


Kb 10 év alatt 1x sem történt meg. Pedig legalább 6-7 konditeremben jártam már huzamosabb ideig és az jó ég tudja hány konditeremben voltam összesen.


Senki sem szól be ha kardiózol.


A kardió jó. Arról már lehetne vitatkozni, hogy mikor milyen kardió a legjobb. Pl.: Az ugráló kötelezés nem a legjobb, semmilyen céllal sem.

2020. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te látod rosszul.

Ha valamit nem csinálok,az nem azt jelenti,hogy lenézem.

Én nem iszok alkoholt.Na most a helyzet az,hogy tőlem bárki ihat,amennyi belefér.Egyrészt semmi közöm,hogy ki ,mennyit iszik,másrészt ha valakinek jólesik valami,annak én csak örülni tudok.Nekem nem esik jól,es kész.


A cardio felesleges a számomra.

Az edzéssel elégetem azt,aminek el kell égnie.Azért meg nem fogok többet zabálni,hogy ugyanmar ráérek,mert ugyis uncsi az élet, még heti +3x30,40 percet ugrabugrálni,hogy a felesleget lefaragjam.

Az én időm így van beosztva.

Aki meg úgy látja,hogy ez nélkülözhetetlen a számára,az csinálja csak bátran.

Mindenki a céljainak megfelelő, leghatekonyabb rendszerben edz,hacsak nem féleszű(feltetelezzük,hogy nem az),és nem b.szogatja a másikat raerőltetve a saját allaspontját.

2020. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!