Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendszeresen edzőterembe...

Rendszeresen edzőterembe járok, nektek is egyre jobban hiányzik a terem?

Figyelt kérdés

Mikor Orbán bezáratta a termeket mérhetetlen dühöt, és felháborodást éreztem, mára ez már depresszióba, hiány állapotba csapott át, mintha egy részem elvették volna.


Próbálok házi edzést csinálni, futni, de ez nem pótolja a tényleg ipari kemény edzést.


Ma is felkeltem, és arra gondoltam, hogy milyen király lenne szombat reggel, lemenni a Flexbe, nyomni egy jó edzést, szaunázni, utána kajálni és Chillezni egy jót.


Ehelyett arra kellene rávennem magam, hogy 1 fokba kimenjek aszfalton futni.


Gyűlölöm ezt a teljesen felesleges, teljesen ártalmas intézkedést.


Egész évben lejártam edzeni a hiszti alatt is, és sajnos a szerotologiai tesztem is negatív. Pedig 3-4 különböző terembe jártam, tehát az is ipari hazugság, hogy a termekben kiválóan terjed a vírus.


2020. nov. 28. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván troll vagy, viszont nekem is hiányzik. De nem nagy baj, edzem én otthon és futok is, így még több időm is van a fontosabb dolgokra.
2020. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, tényleg hiányzik. Nagyon szar 1 fokban futni, meg itthon bohockodni
2020. nov. 28. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Orbán adta Orbán elvette. Tessék csak várni majd szól ha mehetsz gyúrni. Majd nyilván jobban tudod...
2020. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Edzőterem Orbán uralkodása előtt is volt, szóval a mondatod első fele már nem igaz
2020. nov. 28. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Orbán miatt volt rendszerváltás. Különben még kommunizmus lenne iss, és nem lenne edzőterem de mind1 én töriszakot végeztem. De biztos te tudod jobban.
2020. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Orbán döntötte meg a Szovjetunió-t, és Ceausescu-t is miatta végezték ki, sőt nem Horn Gyula, hanem ő vágta át a magyar határ kerítést. Ja, és a berlini falat is Orbán egy kezével bontotta el.


Add vissza szerintem a töri diplomádat.

2020. nov. 28. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En vettem magamnak sulytarcsakat es otthon edzek. Ha nagyobb lesz a lakas,akkor hivok egyutt edzeni baratokat csaladtagokat. Ott lesz csiga is meg megtobb suly.


Sajnos meg 4-5 evig huzzak ezt a korlatozosdit,beszeljetek ossze vkivel,akinel elfertek es edzzetek ott.

2020. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!