Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen olcsó fehérjedús...

Milyen olcsó fehérjedús ételeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olcsó legyen légyszi.

Este edzés után megiszok proteines vizet kb 20g-ot. De emellett mit vacsorázhatok? Májkrémes kenyeret?


2020. nov. 28. 22:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Tojás, csirke,túró,hal
2020. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 hekk (te filezed,nyersen is eheted. En felkockazom.Igy nem hasznalaz gazt vagy aramot.)

Plusz egy paprika. Harapva vagy darabolva.


Vagy nehany nyerstojas es egy -ket paradicsom.

2020. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetsz majkrémes kenyeret.De csak igazit,mert az jó fehérje.

Veszel egy kiló májat.Megfőződ,izesíted,ledarálod.

1 kiló disznómáj 500 forint.

Míg a konzerv,amiben sok mas haszontalan dolog is van, drága,ugyanis

1db 62 gramos májkrem 129 forint.

2020. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főtt tojás, csirkecomb és áttérhetsz a ketogén vagy low-carb étrendre.Egy éve kizárólag csirkemellett és napi 25 tojást eszem, kiegészítve napi 2 szem Mega Daily-vel, C-vitaminnal, ásványi anyagokkal.Siralmasan gyér étrend, de soha ilyen jól nem néztem még ki és még mindig nincs semmi bajom tőle.Ha erre adnád a fejed, eszedbe ne jusson pár alap kiegészítő nélkül belevágni.Nekem eddig bejött, ha rendeződik az életem, változatosabban fogok étkezni.
2020. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!