Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sportoktaó-Testépítés-Fitness...

Sportoktaó-Testépítés-Fitness OKJ-t ha elvégzem milyen munkákat tudok végezni?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy érdemes e jelentkeznem most az utolsó OKJs lehetőségre, személyi edző szerettem volna lenni de nem tudom milyen változások lesznek jövőre tehat esetleg csak ha Sportoktatoim lesz mit tudok vele kezdeni?


Koszi a valaszokat


23/l



2020. dec. 2. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gondolom valamelyik étrend kiegészítő mellé adjátok csomagban az edzést. Azzal az a probléma, hogy mivel ezeknek az embereknek a nagy része nem sport oktató, illegális tevékenységet csinál. Mérlegelni kell, hogy megéri-e. Azért mert a HL-nál vagy valamelyik hasonló cégnél dolgozol mint sales, és 2 hetente tartasz egy edzést, nem kell. Zárt csoportban kell csinálni és nincs probléma. Ha nagyobb volumennel csinálod az edzéseket online, nyílt csoportban érdemes lehet elvégezni. Már csak azért is, hogy ne nevettesd ki magad. Párom is hasonlóban utazik, van egy srác a csapatban akinek köze nincs a sporthoz, még is órákat tart online, mondanom sem kell hogy szánalmas amit csinál.
2020. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!