Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunnynak mik a mostani...

Drugs Bunnynak mik a mostani elengedhetetlen életbölcsességei?

Figyelt kérdés

Igazából rengeteg idő lenne így utánanézni, ezért kérdezlek titeket, mert fogalmam sincs, hogy mostanában mi van vele.


Azt láttam, amikor Trumpról beszélt, viszont hol van neki nagyobb politikai véleményes cikke, vagy hanganyaga?


Megpróbáltam megkeresni a régi koronavírusos "edzeni kell a teremben" (márciusi) cikkét de nem találtam. Ezekről tudtok linkelni, vagy elmondani, hogy mostanában mit csinál? Lehet ez akár 2020 márciusi is.



2020. dec. 6. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van meg, hogy ő dagadt, de nem azért, mert lusta, vagy nem tudna lefogyni, hanem azért dagadt, mert bármikor le tudna fogyni.
2020. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van meg, hogy egy régi videójában cuccok mellett le van szálkasitva, és minősíthetetlen stílusben beszél az elhízott emberekről, aztán pár évre rá, leállva a cuccokkal, egy elhízott ember lett belőle, aki már attól liheg, ha beszélni kell.
2020. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bunnyt egy szűklátókörú, borzasztóan egyszerű embernek tartom.


a tavaszi covid-os cikke óta teljesen vakon vagyok. Abban is orbitális baromságokat hordott össze, pl. azt sugallta, csak konditermi edzéssel lehet az immunrendszert erősíteni.

A BB rádiót meg már rég elengedtem, annyi hülyeséget hordtak össze Hurkával, Gyurkával, vagy hogy hívják azt a másik észlényt.


pár hónapja a youtube ajánlott egy shopbuilderes Bunny-videót, azon viszont teljesen ledöbbentem:

szerencsétlen Bunny úgy néz ki, mint egy elhízott kisnyugdíjas. Nem csak teste, a feje is nagyon gáz.

Azért egy 45 éves testépítő „szakértőtől” ez elég kínos.


Amit az utolsó írt, az meg teljesen igaz: fröcsögve szidta kövéreket, majd miután elhízott, kb. 10 évig a motorbalesetével takaródzott, utána meg azt mondta, beteg, aki más kinézetével (pl. az övével, gondolom :D) foglalkozik.


de kb. minden témában volt 2-3 pálfordulása. igazi bohóc ez a báni.

2020. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!