Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akiknek nem kimondottan...

Akiknek nem kimondottan izomnövelés a célja, hanem egy már egész jó izomtömeg kihangsúlyozása, hogy az szalkasabb, kemenyebb, formasabb legyen, azok milyen cuccot szoktak bevetni?

Figyelt kérdés
Anavarrol hallottam, de abbol normalisat nem igen talalnak, igy nem nagyon gondolkodnak abban.
2020. dec. 6. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes hogy sokan szerek nélkül is jól néznek ki...
2020. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nezopont kerdese az h mi nez ki jol, semmi ertelme annak, amit irsz.
2020. dec. 6. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szálkasítashoz megfelelő étrend és kemény edzés kell és nem cuccok. Leszólhatod az egyest, de igaza van
2020. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt a szalkassagot, izom format, izom kemenyseget, amit cuccal osszehoznak, naturalban keptelenseg,akkor is, ha maga az izomtomeg még hozható.
2020. dec. 6. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak a gépek léteznek, hanem szabadsúllyal kell edzeni, továbbá pl crossfitezni is lehet kiegészítőnek. Hidd el nem kell szer az ilyen testhez.
2020. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól van, feladom. :D Varom annak a válaszát, aki ert is a testépítéshez.
2020. dec. 6. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, azt szokták használni olyan sportokban, ahol kell tartani a súlycsoportot (én oxandrolone-ként hallottam róla):


[link]


Én sem javaslom ezek használatát, hacsak nem vagy profi sportoló, de ez mindenkinek a saját felelőssége.

2020. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Mutasd azt az egész jó izomtömeget báttya
2020. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Szálkásabb a diétától leszel. A többiben pedig szinte az összes AAS segít. Az oxa a leggyengébb szemes cucc, nők használják inkább, férfiként nem eredményezne szignifikáns változást a formában.

Szemes cuccoktól amúgy se várj óriási eredményeket formában..

2020. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!