Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok hozzá hogy legköze...

Mit szóltok hozzá hogy legközelebb január 11-én nyit ki megint a terem, bár még az is kérdéses?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 13:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
Mindig is itthon edzettem, ma is fogok.
2020. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Veszek itthonra felszerelest, erőkeret, fekpad, súlyok, veszek fel rá hitelt
2020. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére van otthon felszerelésem és tudok edzeni, bár depressziós vagyok és/vagy csak totál fölösleges az életem és így nem nagyon van kedvem. Mindenesetre lenne mivel.


Viszont nagyon ötülök a zárásnak. Hogy miért?


A vírus tömegben terjed, a konditeremben tömegben edzenek az ember. Innentől egy normális embernek nem is kéne tovább magyarázni, viszont tudom, hogy sokan nem azok a konditeremből így kifejtem.


Senki nem vett el semmilyen egészséghez való jogot. Lehet máshogy is edzeni, ha valaki szerint csak a teremben lehet, az az ő privát hülyesége. Viszont sajnos egyesek a saját hülyeségük miatt lemennének a terembe és fittyet hánynának arra, hogy pontosan egy tömegben vannak, ahol a vírus is terjed.


Miért baj ez? Hiszen Görény elmondta, hogy mi egészségesek vagyunk, a vírus nagyrésze meg médiahiszti. Na pont ezért. Mert mindenki magával foglalkozik és leszarja ha másokat megfertőz.


És mielőtt megint megkapom, hogy rettegjek a vírustól otthon, én nem rettegek a vírustól. Viszont nagyon jó a terem zárása, így legalább senki se fertőzhet ott meg senkit. Jó tudom, a boltba is lehet menni. Ezt is sokszor hallottam, bár azóta se értem, hogy a konditerem miért olyan fontos, mint a kenyér.

2020. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%

Kénytelen vagyok venni itthonra is felszerelést valamennyit, hogy legalább minimálisan tudjam reprodukálni a termi edzést.

A saját testsúly is tök jó, csak épp a legtöbb gyakorlathoz kevés, ill van amit úgy nem lehet edzeni akkora intenzitással vagy egyáltalán, hiába írod az ellenkezőjét kedves előző.


Egy 200-as felhúzást hogyan váltasz ki pl?

nehezített fekvővel pl oké a fekvőtámasz kiváltható, ill a guggolásnak annyi verziója van hogy azzal meg a termit körözöd le simán.


Amúgy meg a baj nem az hogy a termek zárva vannak, hanem az inkonzisztencia a rendeletekben. És nem, nem az élelmiszerre gondolok.

2020. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
fekvenyomás*
2020. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

"Egy 200-as felhúzást hogyan váltasz ki pl?


nehezített fekvővel pl oké a fekvőtámasz kiváltható, ill a guggolásnak annyi verziója van hogy azzal meg a termit körözöd le simán."


van otthon kétkezes rudam, mert veled ellentétben van annyi eszem, hogy beszerezzem.


Tudod, hogy miért vagytok brutál gázak? Mert az első bezárás óta nem fogjátok fel, hogy egy vírushelyzetben nem az a legfontosabb, hogy te tudsz e felhúzni vagy sem. Ti komolyan csak azzal törődtök, hogy nektek jó legyen? Nincs súlyzód? hatalmas baj! Járványkor tele lenne a terem, hogyha lehetne oda menni? Igen! Baj ez? Nem!


Tényleg nem értitek meg, hogy ez a mostani helyzet ez nem arról szól, hogy otthon kitudjátok e váltani az edzést? Vészhelyzet van könyörgöm! Most nektek az a probléma, hogy tudtok e felhúzni?


Érdekes módon egyetlen egy sport kedvelői se ilyen hülyék sosem, mint a konditerem népe.

2020. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

"van annyi eszem" na itt hiteledet is vesztetted :)


Illetve ahogy írtam, az inkonzisztencia a baj. Szép estét.

2020. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Megkernek mindenkit, hogy ne etesse mar az elettelen trollokat. Koszi
2020. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

["van annyi eszem" na itt hiteledet is vesztetted :)]


Akkor a gyúrósok nem vesztetteték el a hitelüket, hogy az a legnagyobb problámájuk 2020 végén, hogy a terem zárvba van? Nyilván az érveimre meg nem tudtál semmit se reagálni, csak beszólni. Nagyon jó, hogy bezártak a termek. Ha magatoktól az az életetek legnagyobb probléámája, hogy otthon nem tudtok edzeni, akkor ne is mehessetek tömegbe.


Amúgy elolvastam, hogy szerinted mi a baj. Csak leginkább itt a terem zárása ellen lázadozó hülyék a bajok, akik azóta se tudják megindolkolni, hogy miért kellene ma terembe menni.

2020. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

ahh édes istenem, honnan szeded a hülyeségeid?

Nem írtam hgoy ez a legnagyobb baj, se semit abból amit leírtál öreg.

Nézd meg az inkonzisztencia jelentését, vagy nemtom hogyan érthetnéd meg.

2020. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!