Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok hozzá hogy legköze...

Mit szóltok hozzá hogy legközelebb január 11-én nyit ki megint a terem, bár még az is kérdéses?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 13:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Én is tanuló vagyok, szeptembertől kezdtem el az egyetemet. A vírus igazi vesztesei nem azok, akik nem tudnak otthon gyúrni. Kutyát nem érdeklitek bocs.
2020. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Engem meg a halottak nem érdekelnek
2020. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem, van külön egy olyan edzésfajta, hogy calisthenics. Ott saját testsúllyal kell csinálni különböző gyakorlatokat. Nem, nem csak fekvőtámaszokat. Kíváncsi vagyok akik szerint az otthoni edzés nem edzés az megtud-e csinálni pl. egy zászlót, dragon flag-et vagy 1 kezes húzódzkodást.

#20, ha pénz az akadály, akkor ezért is jó megoldás ez, mivel ehhez max egy húzódzkodó rúd kell, sőt.. Amúgy meg az izomláznak nincs köze a fejlődéshez, tehát az, hogy az edzés keménységét az izomlázhoz fűzöd, ez eléggé kezdőkre vall.

2020. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Kondisok! Mindenki vegyen magának egy komplett edzőtermet, és akkor probléma mgoldva!:D Jöhetnek a katonák, a vasgyúrók eljátszogatnak velük!
2020. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Figyeljetek ide! Gyakori kérdések tele van fizetett emberekkel! Akik hülyesegeket, értelmetlen dolgokat írnak, meg érvelnek!


A leghülyébb ember is tudja, h a vírust a boltban az iskolákban kapod el, meg mikor felülről szórják a nyakadba! Semmi köze ennek a konditeremhez!


Amúgy meg ha ennyi fertőzött meggyógyult van akkor a vérükből lehet sok gyógyszert csinálni a a többi embernek! A kormány miért nem akar ilyen módon megmenteni minket?


Ezek a barmok most azt hazudják h nem igaz h a vakcina fél év alatt lett kikisérletezve, mert korona virusra már évekkel ezelőtt ki volt, most csak egy kis változtatás kellett neki! Ostobák meg beveszik!

2020. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Tavasz lesz ebből báttya
2020. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

"A leghülyébb ember is tudja, h a vírust a boltban az iskolákban kapod el, meg mikor felülről szórják a nyakadba! Semmi köze ennek a konditeremhez!"


Ja végülis semmi köze nincs a teremhez. Csak a vírus tömegben terjed a teremben meg tömeg van. Semmi összefuggés. Remélem zárva marad áprilisig és ti megkukultok addig.:D

2020. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Addig az összes edzetlen tápos felvesz majd egy jó kis kerek Orbán-formát.
2020. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Miért edzetlen az, aki otthon edz, csak mellette örül a bezárásnak? Ezt sokszor megkérdeztem már de egyik hülye konditerembu.zi se tudott válaszolni.
2020. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Amúgy pont azokat hívjátok edzetlennek, akik otthon sokkal többet edzenek, mint ti. Konditerembu.zi logika level mínusz végtelen.
2020. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!