Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok hozzá hogy legköze...

Mit szóltok hozzá hogy legközelebb január 11-én nyit ki megint a terem, bár még az is kérdéses?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 13:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen tudom az inkozisztencia jelentését öreg.


Csak fogalmam sincs, hogy épp milyen rendelettel van bajod. Viszont tudod, hogy honnan veszem azokat amiket leírtam? Tőletek.

VIszont ideírom neked az inkozisztencia jelentését, ha megmondod nekem, hogy miért hülye rendelet az, hogy egy világjárvány idején bezár a terem. Mert sokaknak ez a legfőbb bajuk. Lehet, hogy neked nem de sokaknak igen. nem tudom, hogy ezt hogyan érthetnéd meg. :P

2020. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom a sok tesiből felmentett gamer gyerek mit keres ebben a kategóriában.

Nincs jobb dolguk mint kárörvendeni, hogy nem edzhetünk.

2020. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Miért vagyok én tesiből felmetett, ha nemrég még naponta edzettem otthon és futottam is? Neked az a tesiből felmentett, aki mindennap edz ugye? Legalább ennyi hülyeséget ne hordanátok össze. Ne járassátok már le még tovább a létező leghülyébbek sportját.
2020. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Igen, tesiből felmentett. Az edzés keménysége is számít. Ha csak edzegetsz, attól még nem edzel.

Meg mi a halál fszát keresel akkor itt, menj a futás kategóriába

2020. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg mit nem értetek azon, hogy otthon is lehet edzeni? Tavasz óta nem találtátok ki, hogy hogyan lehet máshol is edzeni? Na látjátok, ezért a testépítés a hülyék sportja. És igen kárörvendek. Tudod, hogy miért? Mert a saját hülyeségetek miatt nem terjeszthetitek a vírust egymás között. Aki meg gondolkozik, az tesiből felmentett. Még az egyetemen is tesiztem első félévben, pedig nem volt ám kötelező, mégis én felmetnett vagyok, aki naponta edzett otthon sokáig kétszer is. A testépítés tényleg egy idióta sport. Ti mnit nem értetek azon, hogy egy világjárványra tekintettel kell lenni? Miért gamer gyerek, aki otthon edz? Látjátok, ezért nézik hülyének a gyúrósokat, mert ezeket se fogják fel. Ezért terjedt el sztereotípiásan a hülyeségetek. Mert igaz. :D
2020. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Akkor küldj pénzt a bankkártyámra amiből veszek itthonra felszerelést, aztán akkor többet terembe se megyek, edzek majd itthon
2020. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha én otthon konditermi gyakorlatokat csinálok, akkor helyem van ebben a kategóriában. Neked nincs helyed, mert te nem eddzel otthon. :D Illetve nektek mindenki tesiből felmentett, aki nem teremben gyúr? Miért nem érteitek meg, hogy egy világjárvány közepén nem a terem a legfontosabb? Miért igazoljátok be állandóan a sztereotípiát, miszerint a gyúrósok hülyék és csak önmagukkal foglalkoznak? Nem én nem edzem, te nem gondolkozol. Maxmiumum gondolkozgatsz. Mondjuk a te sportodhoz ez is elég.
2020. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor küldj pénzt a bankkártyámra amiből veszek itthonra felszerelést, aztán akkor többet terembe se megyek, edzek majd itthon"


Nekem te küldtél pénzt, amikor nekem lett súlyzóm? A személyes problémád, ha nem tudsz otthon edzeni, csak legalább nem fertőzhetsz a teremben mellé. Sírdogálj csak, hogy nem sportolhatsz és hidd el, hogy én vagyok tesiből felmentett, mikor többet edzek nálad most is. :DDDDDD

2020. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Még tanuló vagyok, nincs annyi pénzem amiből venni tudjak házi felszerelést

Ilyenkor fontos a társadalmi szolidaritás, adakozni kéne azoknak akiknek nincs otthon felszerelése. Főleg, hogy miattatok van ez az egész. Akkor legalább tegyetek valamit azért, hogy jobb legyen azoknak akikkel kicsesztetek.

2020. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én edzek itthon, minden nap 300 guggolás, 300 fekvőtámasz, 300 felülés, de lószart se ér, még csak izomlázam se lesz
2020. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!