Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport haszáljak,...

Milyen fehérjeport haszáljak, ha hízni szerernék?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok és lapos, de szeretnék csinosabb lenni, étvágyam nem nagyon van, szóval ezért gondoltam proteinre viszont nem tudom melyiket válasszam, melyik a legjobb ilyesmire.

2020. dec. 9. 04:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnövelő fehérje porok közül válogass.

Azonban szerintem még kellene próbálnod normálisan táplálkozni. Ha nem vagy éhes akkor is legalább egy kicsit enni.

2020. dec. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Bármelyik tejsavó koncentrátum jó, de a szilárd kaja lenne a legjobb.
2020. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Kalóriapluszban kell lenni, és hízni fogsz. A fehréjekoncentrátum nem "hízószer".
2020. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%
Szénhidrátos Jumbo
2020. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Neked ne fehérje kell hanem max tömegnövelő ami főleg szénhidrát és némi fehérje.

Viszont könnyebben és olcsóbban is megtudod oldani.


menjél rá a egyszerű szénhidrátokra, finomított cukrokra és a zsírokra.

Mint pl: kekszek, csoki (bármilyen) olajos magvak (dió, mandula ilyenek), zsírosabb tej mint amit most használsz, olíva olaj saláta öntetnek és a cukros üdítők is mehetnek az esetedben.

2020. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha hízni szeretnél, akkor miért fehérjét akarsz enni? Told befelé az összetett CH-t, mehet zsír is. Legyél kalóriapluszban, ez a titka az egésznek. Lehetőleg kerüld a cukrot és nem ártana mozogni is valamit.

Olajos magvakat én is javaslom

2020. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Vársz még egy 10 evet,és minden fehérje por nélkül hizni fogsz.

Sokat tv z,és egyel chipszet,csokit.

2020. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked nem fehérje hanem tömegnövelő kell. De szerintem az se. Mert nem éri meg és szar az összetételük. Inkább fogj 100g zabot reggelire huzd fel vizzel mikrozd be dobj ra 1-2 kanal tejsavot 2 kanal mogyorovajat meg 2 banant. Legjobb tömegnövelő a világon. A nap többi részébe meg egyel rizst, edesburit, zoldseget, hust lega 3-4x. 2 hetente merj sulyt. Ha nemjo emeld a cht meg a zsirt. Amig nem kezd noni a sulyod. Állitsd be mennyi kell neked mindenki mas. Enis nehezen hizok. 400g chval 150zsirral 200g feherjevel (full tisztan) 0kardioval dietaztam versenyre.. 170/70 bar en nehez fizikai munkat vegzek heti 5x10-12 oraban. Az is szamit
2020. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj utolso vagyok. Most esett le h valszeg csaj vagy 😀 oszd el 3mal
2020. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!