Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkora izomláz van a vádlimba,...

Akkora izomláz van a vádlimba, bekentem sportkrémmel már 2x, de nem nagyon segit. Alig tudok menni. Normális ez? A hasmenésem is lehet ettől, hogy már annyira fáj?

Figyelt kérdés
Pedig csak itthon, lábujjhegyenállásokat csináltam, nem tudom máshogy elmagyarázni.

2020. dec. 9. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hasmenés tuti nem, masszírozd át alaposan és várj majd elmulik.
2020. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a hasmenésre, úgy értettem hogy a fájdalom miatt esetleg. amúgy már 2 napja tart.
2020. dec. 9. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Új értelmet nyert, az "úgy fáj, hogy befosok". :)

Viccet félretéve, a kettőnek nem nagyon kéne, hogy köze legyen egymáshoz.


Csinálj pár vádlinyújtást (amiből állt az edzésed, csak ilyen 5-10-es pici sorokat), masszírozd, aztán elmúlik 1-2 nap alatt.

Következő ilyen alkalmat meg fejezd be egy nyújtással, és legközelebb nem lesz ilyen rossz.

2020. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire durva izomlázad van, akkor nem javasolok nyújtást, vagy csak nagyon finoman próbáld meg, nehogy szakadás legyen belőle. Kenegesd valami sportkrémmel és pihentesd. Pihentetés a lényeg. ÉS legközelebb az edzettségi szintjének megfelelően terheld
2020. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hideg izmot nem nyújtunk. Szóval csak így ne kezdj el nyújtani. Előtte végezz rá pár gyakorlatot.


Ha ennyire izomlázad van, akkor ez azt jelenti hogy nagyon túltoltad az edzést. Segíteni rajta nem nagyon tudsz. C-vitamin, magnézium, és sportkrémmel tudod kenegetni, de megszüntetni egyik sem fogja max 1 nappal lerövidül márha segít. Ez az a dolog, ami majd elmúlik.

2020. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edzés után, meleg izomzattal kell nyújtani, utána gázasabb. :)
2020. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális persze.Gondolom eddig malmoztál,mostmeg tegnapelött beindult a "nyárra kib...om magam".

Mert egyebként ha fokozatosan terhelnéd, labujjonjárástol max piszkálgattad a vádlikat.

Megmaradsz mindenesetre,csak kellemetlen.

2020. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!