Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire tudok formában maradni?

Mennyire tudok formában maradni?

Figyelt kérdés

Pont akkor zártak be a kondik amikor már kezdett látszódni rajtam a változás, próbálok itthon edzeni, van edzéstervem meg súlyzom is, de azért nagyon más. Nagyon leépül az izomzatom mire kinyitnak megint a kondik?

16/f



2020. dec. 11. 20:45
 1/3 Goku Son ***** válasza:

Izom kl vagy erő? ilyen gondolkodas mellet bizots , Ha izom kell csak nem az ero akkor javaslom ezt ,ha nem akkor majd eirj es kfejtem ha érdekel én hogyn csinalom de ha nem akkor ...

Ha izom kell csak

Biceppszezel mondjuk bemelegietteél pár szett is kész van tedd at addig csinálod persze akkora sullyan hogy b 51 db menjen gyorsan majd addig amig a kezed elnem zsiban Ovatosan erezd a hatoroda tedd le ha nem megy utánna kezd el nyujtai az inzom lassan ,nyujtas=chi áramlása,vér áramlás,regenerálodas,fejlődes,mikroszakadasok igy az izom osztodni készerul majd , de vigyazz nem a végtelenig kell nyujtani , mert akkor ne mkóikro lessz, amdj ismeteld meg max 3 szoe csinal egszer analom edzés végén ha a te dontésed ha nem tuodod a hataraid nem csinald , meg kell ismerni az eszést a testlpítést léa a határaidat, Ez az igazi kihivés nem a nyg yulyok eléése, én egy sérulés után tanultam meg te tanulj az enyimbol légy okosabbn koncsi nem lnegy , otthon is lehet azokat inincs otleted, kuldjek be? sot batmit tutsz oz meg csak a gépekkel otthon udvaron panelon talalsz tárgyakat ha részletes jé edzési leírást szeretnél akkor irj vagy látogass el dec 21 én mert adidgra frissula az lda ott minden le lesz irva elmagyarázva, vagy idoben mint latom itt valaszolok itt az oldal addigis de csak 21 lesz fent addig irj ida vagy ccsinald otthon [link]

2020. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még kezdő vagy simán tudod tartani magad 2 egykezessel is :) fekvőtámasz, húzockodás, tolockodás, guggolás. Egykezessel bicepsz, tricepsz, evezés, oldalemelés. Es meg is vagy. Mehet minden 4x10-15os sorozatban úgy, hogy az utcsó mindíg épp hogy sikerüljön.
2020. dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Goku Son ***** válasza:
Persze nekem nincs sok uslyzom én 0 lárrol indulta tégla ráadásol sovany is voltam bar erom volt, barmit meglehet csinálni ötletek?,ha neked az izom fontos akkor ajánlom a nyujtas az izmok merevsége utén minden testrészre és jobban izmosodsz...
2020. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!