Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A biciklizés jó kardió edzésne...

A biciklizés jó kardió edzésnek? A kocogáshoz vagy futáshoz képest azért jóval kevésbé megterhelő.

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Indulj neki egy Kékes-csúcstámadásnak és utána mondd azt,hogy a kerékpározás nem megterhelő.És az csak egy ezer méter magas csúcs,nem az Alpok.Egyébként sík úton is ki tudod hajtani magadat,a szembeszél is fogja az embert,meg lehet intervall edzéseket is csinálni ha rendesen ki akarsz fáradni.Csak nem úgy kell hajtani a bringát ahogy az öregasszonyok tapossák a csepeljüket faluhelyen,hanem magas pedálfordulatszámmal.Próbáld ki úgy,érezni fogod a hatását.
2020. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én a nyáron ledobtam egy tíz kilót kerékpározással.
2020. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyire megerőltető, futásnál és biciglizésnél is intenzitás függő.
2020. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg lejtőn felfelé. Majd aztán mondd, hogy nem megterhelő.

Amúgy ha jól megtekered akkor hasznos lehet egyenesben is.


Béci. 48F.


Versenyeredményeim.


Hot-Dog evés emelt szinten. Első hely.


Többváltozós analízis a legemeltebb szinteken. Első hely.


Super Body. Utolsó hely.

2020. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Talán a legjobb. A futással ellentétben izmot is épít, ízületbarátabb, sokkal jobban ki tud csinálni egy elnyújtott sprint vagy hegymászás bárminél, és személyes véleményem hogy sokkal élvezhetőbb.
2020. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!