Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan ered az a tévhit, hogy...

Honnan ered az a tévhit, hogy NEM kellenek az alapgyakorlatok az izomépítéshez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Pl innen gyk-ról
2020. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Most direkt kiteszed a másik trollkérdésed ellentettjét? Egy számot ha összeadsz az ellentettjével mennyit kapsz?


Béci. 48F. Versenyeredményeim:


Virslievés Erőemelőknek. 1. hely.

Komplex deriváló-integráló verseny erőemelőknek. 1. hely

Super Body verseny. Utolsó hely.

2020. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Miva????
2020. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
NEM KELL! kend a hajadra vaze!
2020. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező. Elég sokan harapnak a tévhites kérdéseidre, amiken te szerintem jót mulatsz, hogy bosszantasz másokat. Ez ha kicsit belegondolsz nem mulatságos, hanem inkább gyermeteg.


Továbbá az hogy valaki azt mondja hogy nem kell alapgyakorlat, az nem jelenti azt, hogy az egy tévhit. Ez az ő nézete, meglátása, esetleg tapasztalata, de semmi esetre sem tévhit. Legalább tanuld már meg helyesen használni a kifejezést, mielőtt elkezded az embereket bosszantani vele.


Értem én,hogy egy nárcisztikus megkeseredett, élet nélküli ember vagy, aki az ilyen kis pitiáner dolgokban leli az örömét, hogy trollkodik (elég gyatra módon), de inkább keress barátokat, fejleszd az intelligencia szinted, stb.

2020. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem gyermeteg módon reagál, jelen esetben lepontoz, hanem elgondolkozik a leírtakon (6-os válasz) és ha jogos, akkor megfontolja a tanácsot és a véleményt.
2020. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Itt nem sok értelmes ember van😁 bár akadtam már egy két troll mérnök kollegába
2020. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6, mér' gondolkoznék el rajta ha 0%-ban hasznos?
2020. dec. 13. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy gondolod. :)
2020. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkeld már ide ezt a tévhitet.Sok fa..ágot lehet olvasni,de én még nem hallottam testépítőktől,leírva seholsem,hogy nem kellenek alapgyakorlatok az izomépítéshez.
2020. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!