Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van erteme keratint hasznalni...

Van erteme keratint hasznalni kezdokent?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Minek? Hogy szép selymes, ápolt legyen a hajad?
2020. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
😁🤣
2020. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Már higy kreatint? Nem feltétlenül.
2020. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, van, az előző 2-vel meg ne foglalkozz, jelentettem őket.
2020. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem, kezdőként nincs. Kezdőként gyorsan fejlődsz egy pár hónapig ha jól csinálod. Ha már elérted a megfelelő szintet, és akkor szeretnél még egy kis térséget adni az izmoknak, akkor érdemes használni.
2020. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Haladóként sincs túl sok értelme. Mint a glutaminnak, bcaanak es tarsainak se. A tesetépitok se hasznalnak ilyeneket.. Ittam par evig aztan elhagytam es semmi valtozas. A rendes étrend es a kemeny edzes a titok. Am a marhahus tele van creatinnal es még hasznosul is a porral ellentetben.
2020. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, h van értelme, de ahogy a 6. válaszból is láthatod, nem egyformán hat mindenkire.

Én sima monohidrátot nyomok, napi 5 gramm. Erőbe is és méretben is megdob. Szerencsés vagyok, jól reagálok rá. Próbáld ki

2020. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen hatásokat kéne észrevennem akkor ha hasznalom?
2020. dec. 14. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Max pár kg plusz. De az főleg víz lesz. Én mást nem éreztem semeiktől se... meg úgy tapasztalom hogy ha valaki elkezd szedni vmit, akkor kemenyebben is edz, jobban kajal. Sztem ez okozza a fejlodest nem a napi 5-10g por ami am a husba is bennevan.


De am próbáld ki, nemdrága. Nekemis hiaba mondták hogy csak a kaja számít. Évek alatt tapasztaltam ki. Vegyél monohidrátot, por formába. Szedd 2 hónapig aztan meglátod neked mit hoz.

2020. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!