Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ráció van abban hogy...

Mennyi ráció van abban hogy az orvos azt mondta hogy a guggolás a legrosszabb gyakorlat?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy semmi értelme hogy 100 kilóval leguggolsz és felállsz, mivel összepréseli a csigolyákat, és egyszer "kéttétörök". Nálam már ott megbukott ez az ember mikor azt mondta hogy konditeremben csak csigás lehúzást szabad végezni, és húzódzkodni, mivel ezek a biztonságosak, és aki a többit csinálja az egy f@szkalap, és önmagát tönkreteszi. A guggolásos résznél majdnem a pofájába röhögtem hogy hogy adhattak neki orvosi diplomát. Az meg hogy 100 kiló guggolásnál neki eszméletlen hatalmas súly, azt még valahogy elnézem, mivel edzetlen emberek, akik még konditerem közelében sem voltak, 100 kiló csak úgy magában soknak tűnhet, de legalább ne mondjon hülyeségeket amihez egyátlaán nem ért.


Vagy én vagyok rosszul tájékozódva, és neki lenne igaza? xd



2020. dec. 17. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Remélem, a gyógyításhoz jobban ért.
2020. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok orvos, de én sem hiszem, hogy az ízületeknek jót tenne a nagy súlyokkal való guggolgatás.
2020. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit eltúlozza, de igaza van. Mi gyúrósok is tudjuk, hogy mennyire kell óvni az ízületeinket. Bemelegítés, helyes gyakorlatvégzés, ízületnyíró gyakorlatokat hanyagolni, ízületvédőt enni, stb.

Még a szertorna, de profi kézilabda, vízilabda is nyírja valamennyire az ízületeket.


Érdemes hinni a szakembereknek, nem véletlenül ő az orvos és te a beteg, nem pedig fordítva.

2020. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, hát nem tudtad, hogy az orvosok mind hülyék?

Az emberi szervezetnek semmi baja nem lesz, ha plusz száz kilókkal tolod, mi baj lehet.

2020. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szabályos végrehatjásról beszélek.
2020. dec. 17. 10:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha annyira kinyírja, akkor hogy lehet hogy a kiöregedett erőemelők, mint pl.: Arnold aki több mint 200 kilókkal szériázott, még öreg korára sem mentek tönkre az ízületei? Sőt még most is jár terembe. Ezt hívják szabályos végrehajtásnak, amikor nem származik belőle sérülés. A sérülésről pedig annyit, hogy még olyan ember is le tud sérülni aki nem sportol. Ez az élet része.
2020. dec. 17. 10:29
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha az orvos aszonta, akkor biztos úgyis van!
2020. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

“ Arnold aki több mint 200 kilókkal szériázott, még öreg korára sem mentek tönkre az ízületei?”


Ismered talán, hogy tudod, mi a helyzet az ízületeivel?

Imádom, amikor valaki okoskodik,közben meg fingja sincs semmiről :D


Javaslom, fogadd meg a saját tanácsodat:

“ de legalább ne mondjon hülyeségeket amihez egyátlaán nem ért.”

2020. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

6:

Anekdotikus érvelés, nem ártana tudni, hogy 100-ból hány testépítő tette tönkre az ízületeit, illetvechány volt, aki ezért eleve nem is jutott el odáig, mint Arnold.

2020. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem ismered Arnold egészségügyi állapotát, azt se mi van az emberben kicserélve.

Pár májat biztos megevett.

2020. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!