Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A legrosszabb formámból...

A legrosszabb formámból hogyan legyek a legjobban?

Figyelt kérdés

Előre is bocs ha hosszú.

Eddig egy nagyon kemény munkát végeztem, napi 14-16 óra, iszonyú sok stressz, üvöltözés, semmi kaja. Este csak azt vártam, hogy elszívjak zsinórban 4-5 cigit, igyak pár sört és elvágódjak aludni.

Ennek 2 napja vége, soha többet nem csinálom.

Az eredménye 205 cm/72 kg, csont és bőr vagyok, iszonyú hátfájásom van és hosszú még a lista.

Nagyon erősen elhatároztam magam, hogy ezen változtatok, így nem lehet élni. De nem értek hozzá, hogy kell jó formában lenni egy ilyen félhalott állapotból?

Hízni akarok, sportolni, jókat enni, boldog lenni, de nem tudom hogy kezdjek neki.

Tegnap úsztam, az jól esett, jó is állítólag a hátfájásra. De tovább akarok jutni, személyi edzővel is szeretnék beszélni, orvossal is, ki akarok ebből jutni, most végre van egy kis szabad időm és úgy akarom intézni, hogy továbbra is legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 6. 19:18
 1/1 ZelgaR válasza:
Eddig jól csinálod, megvan a cél is, ahogy látom. Adott esetben, szerintem az úszást folytasd,keress fel egy személyi edzőt, aki ír étrendet és edzéstervet, vegyél tömegnövelő szert ( a Scitec-től a Jumbo nevű tömegnövelő nagyon eredményes) és, ha úgy adódik, hogy megkínálnak egy sörrel, vagy egy cigivel csak annyit mondj, hogy köszönöm, nem kérek! Sok sikert! :)
2018. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!