Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a kormány januártól is...

Ha a kormány januártól is folytatja az egészségmegőrzés ellehetetlenítését ti is kiskaput fogtok keresni?

Figyelt kérdés
Én már azt nézem, hogy hol és mennyiért lehetek igazolt sportoló.
2020. dec. 19. 09:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
A kormány eddig sem tiltotta, hogy sportolj. Ne írj csacsiságokat.
2020. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Bezárta az edzőtermeket, ezzel ellehetetlenítette a testépítés, erőemelés szakágat. Ezáltal nekem megtiltotta a sportot, amit űzök már több, mint 1 évtizede
2020. dec. 19. 09:49
 3/36 anonim ***** válasza:
57%
Ha rémhíreket terjesztesz, elvisznek. Bemész a Dechatlonba, tízezerért veszel súlyzókat. Harmincból komplett fekpadot. Problem solved.
2020. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

150 alatt nincs fekpad, és az is 1 pad. Súlyokat korábban vettem, de semmire nem elég. A 40 nm-es lakásban amúgysem fér el egy komplett edző felszerelés.


Az, hogy be van zárva az edzőterem, az max rémes hír, de nem rémhír, sajnos ez a valóság.


Kérlek, hogy ne trollkodj, rettegj otthon, zabálj csipszet.

2020. dec. 19. 10:19
 5/36 anonim ***** válasza:
40%
Egészségmegőrzés az a futás. Testépítés az minden, csak nem egészséges.
2020. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hazugság, mióta rendszeresen edzek, sosem voltam beteg. Amint ezt elvették, és kint kell ebben a takony időben edzenem azóta folyamatosan beteg vagyok.
2020. dec. 19. 10:30
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

A hidegben futás minden csak nem egészségmegőrzés.


Úgy gondolom ha nem ebből élsz, nem éri meg lázadozni. 2-3-4 hónap kiesés semmit sem jelent, maximum át kell alakítanod az edzéseidet ideiglenesen úgy, hogy otthon is tudj edzeni. Egy egyenes paddal meg 2x50kg-ig pakolható egykezessel sok mindent lehet csinálni akár kisebb lakásban is. Egy 100-asból össze lehet szedni. Majd ha kinyitnak folytatod teremben. Ha meg ebből élsz, egyrészt nem itt kérdezel, másrészt már "beléptél a kiskapun" mielőtt megjelent volna a vírus.

2020. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%

Egészségmegőrzésre bőven elég, ha futsz, kerékpározol, saját trstsúlyos erősítést végzel. Ha meg komolyan gondolod a kondizást, teljesen reális alternatíva, ha versenyszerűen, egyesületben sportolnál.


7:

"A hidegben futás minden csak nem egészségmegőrzés."


Miért is?

2020. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom nem végzel rendszeres, intenzív fizikai munkát vagy/és nagy súlyos edzést, ha ezt így visszakérdezted. :)
2020. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
menj le sétálni-futni -kutyázni!!!
2020. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!