Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik kollagén, MyProtein...

Melyik kollagén, MyProtein vagy GymBeam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Arban ugyanannyi lenne korulbelul, ha egy kilosat vennek a gymbeameasbol, mert van kuponom, szoval az artol tekintsunk el. Melyik lenne jobb? Ezzel kivaltanam a reggeli tejsavofeherjemet is.



2020. dec. 25. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a Biotech USA folyékony vált be. A gybeam semmit nem ért.
2020. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondolsz?

Az a baj, hogy ebben nincs feherje... nekem meg pont a 2az1ben miatt volt szimpatikus az a ketto amit neztem...

De koszonom a valaszod, eszben tartom!

2020. dec. 25. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen erre gondolok.


Ha a kettő közül kellene választani akkor myprotein.

2020. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
GAL
2020. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert akarsz kivaltani egy tejsavo feherjet kollagennel???
2020. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nem tesz jot a boromnek a tejsavofeherje. Es ha elolvastad volna pontosan a dologot, latnad, hogy az altalam linkelt ket kollagen tartalmaz marhafeherjet, ez a lenyeguk. Nem kollagent keresek kulon, hanem kollagen t ES feherjet. Egyben. :)
2020. dec. 26. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:

A kollagén amúgy maga egy fehérje, de az nem olyan mint amit a tejsavófehérjék tartalmaznak. Fehérje kiváltására nem alkalmas.


Ha nem bírod a tejsavót akkor van marha vagy növényi fehérje is.

Én sem bírom a tejsavót, de azt vallom hogy külön külön a jó minden. Ezek az összevegyített dolgok, mint pl a multivitaminok sem olyan hatásosak.

2020. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Nem tudom, en ezekkel a 2 in 1 dolgokkal szkeptikus vagyok. A helyedben egy sima marha, vagy vegán proteinnel probalkoznek, ha kipattogsz tőle. Raadasul 10.000 Ft/kg aron mar feherje izolatumot vennek inkabb. De te tudod.
2020. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vegant is vettem mar, szojat. Be is jott, csak lattam hogy van olyan ami kollagenkent es feherjekent ia megallja a helyet, hat gondoltam akkor miert ne.
2020. dec. 26. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Tejsavó izolátumot is próbáltad már?


Sokaknak bejön akik a sima koncentrátumra érzékenyek.


A kollagén is fehérje típus, de nem tudja a szervezet hatékonyan izomépítésre használni mert ahhoz más fajta fehérjék valóak(pl glutamin)

2020. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!