Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100g bálnahúsban 70g fehérje...

100g bálnahúsban 70g fehérje van, miért nem azt eszik a testépítők?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 26. 13:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Mert a bálnák védettek, te pedig tényleg állj már le ezekkel, mert szánalmas vagy.
2020. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem védettek, a Japánok esznek bálnahúst.
2020. dec. 26. 13:04
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Izmos is mind...
2020. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Állj már le a troll kérdéseiddel. Tényleg irritáló és ha hiszed ha nem, nem ezért jönnek fel az emberek ide, hogy az ilyen értelmetlen kérdéseket és válaszait olvasgassák.
2020. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi bálnalevest eszünk máma.. :D
2020. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4, ez mióta troll kérdés? Mond meg őszintén, mi ebben a troll, hol sérti az oldal szabályzatát?

Elmondom az én álláspontomat, a testépítéshez, izomépítéshez sok fehérjére van szükség. Mégis az emberek többsége a csirkét, stbb..-t preferálja, pedig abban csak 20g fehérje van 100g-onként.

Én keresve a megoldást találtam a neten, hogy a bálna húsában 70g fehérje van, inket is küldtem róla, nincs is betiltva mert japánban esznek belőle. Tehát innen jött a kérdés, hogy miért nem esznek az emberek bálnahúst, így megkönnyítve a fehérjebevitel megszerzését.


Láthatod az én kérdésem mögött elég sok összefüggés, értelem van. Míg te mindig mikor meglátod egy kérdésnél a nevemet, odabüfögsz valami oltári baromságot. Ez miért jó neked? Szánalmas már, komolyan.

2020. dec. 26. 13:13
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert szerinted miért nem? Legyilkolják a bálnákat azért hogy a világon a testépítőt zabálhassanak? Majdnem kihaltak már egyszer az emberi baromság miatt. Gondolkozz már te nagyon barom. Jössz itt állandóan az oldal szabályzatával. Pont a múltkor írtad le valakinek hogy a troll válaszával hátráltatja az oldal menetét. Te ugyanezt teszed.
2020. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Legyilkolják a bálnákat azért hogy a világon a testépítőt zabálhassanak"


Mint említettem, a bálna húsát eszik, nem csak Japánban, pl Norvégiában is lehet venni. Elég sokan eszik, akik nem is edzenek, testépítenek.

Tehát a gondolatmeneted alapján akkor a mostani helyzetben meg az van, hogy legyilkolják a csirkéket azért hogy a világon a testépítők zabálhassanak?

2020. dec. 26. 13:22
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

100 gramm bálnahúsban nincs 70 g fehérje. Amit linkeltél, az szárított hús, hidd el a szárított csirke, marha is magasabb fehérjetartalmú, mint a friss hús.

KB 300 gramm friss húsból lesz 100 g szárított hús, vagyis a friss bálna kb 23 g fehérjét tartalmaz.


Amúgy miért nem esznek húsok helyett glicin? 100 grammban 99 g fehérje van...

2020. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9, igazad van elnéztem, az szárított hús.

De viszont létezik olyan, hogy bálna steak. Ez nem szárított húsból van, fehérje tartalma 29g/100g. Tehát ennek is elég magas a fehérjetartalma.

Ára hasonló a marháéhoz, tehát lehetne venni, még ha nem is minden nap. De ezzel elég könnyű lenne megoldani a fehérjebevitelt.

2020. dec. 26. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!