Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek edzeni, de nem...

Ha elkezdek edzeni, de nem akarok semmilyen fehérjét, vagy bármit ilyesmit szedni, sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés

Kajálásra sem szeretnék nagyon odafigyelni, de egyebkent is nagyreszt csirket eszek minden nap, csak szimplan nem akarom eroszakkal tomni magam csirkerizs komboval. tehat egy total atlagos ember normal etrend mellett elkezd edzeni, az mennyire működik?

23F


2021. jan. 2. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
ja egyebkent konditeremben
2021. jan. 2. 18:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az semennyire :)

Hidd el tapasztalatbol, hogy atlag kajakkal, a makrokra nem odafigyelve, nem fogsz elerni semmit, mivel hamarabb raunsz a sikertelensegre mint elkezdenel fejlodni :D


Szoval nem sokkal nehezebb hanem lehetetlen.


Kaja az alap ebben a sportban, ha nem akarod betartani akkor jarj futkosni.

2021. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kaja nélkül tényleg semmi értelme. Osztálytársaim 3 éve jártak kondizni, 3 év alatt annyi ment fel rájuk mint rám 8 hónap alatt. Tehát 3 évvel később kezdtem,és bőven előrébb voltam,mert mindent betartottam. Ők csak edzettek, ették reggelire a péksütit,mekis krumplit. Egy jól összerakott , és betartott étrend nélkül nagyon sok idő míg eljutsz valameddig, ha egyáltalán eljutsz
2021. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor mondjuk etrendre figyelek(bar nemtom mibol mennyit kene) de mondjuk kulon feherjet meg ilyen szarokat kihagyom, ugy mar kiraly?
2021. jan. 2. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


A táplálékkiegészítők segítenek, de azok nélkül is sokáig el lehet jutni. Megfelelő edzésprogram, étkezés, kitartás kérdése.

2021. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El tudsz jutni egy bizonyos szintig. Sportos testalkatod lehet normál kaja mellett is.
2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Boven eleg lenne egy kis mellizom, nornalis vall, nem akarok en testepito lenni, bar igy a kategoria lehet felrevezet. tehat csak jol akarok kinezni😀

egyebkent koszi mindenkinek ment a zold

2021. jan. 2. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleg a sima kaja hobbi szinten. Ugyis eljutsz egy szintig. Ha jo a genetikad jol nezhetsz ki.. ha tobb kell akkor eri meg szamolgatni pontosan. Tapkieg az csak azoknak kell akik nemtudodjak vmiert bevinni a kiszamolt kajadat vagy csak lustak hozza. De kajatol jobban nosz.
2021. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nezd en 3 evet pazaroltam el ugy, hogy nem kajaltam. Csak egy kis vall hat mellet akartam nagyobbat, a vege a nagy semmi lett :) szoval kaja nelkul azt mondom hogy nincs ertelme, bar nekem lehet a genetika a rossz.
2021. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!