Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állóképesség edzés befolyásolj...

Állóképesség edzés befolyásolja a testepitest?

Figyelt kérdés
Több éve már konditeremben edzek,az érdekelne ha elkezdek csinálni ugrálókötelezést,zsakolast,és ilyen nagyon pörgős kardio gyakorlatokat akkor izombol is vesztek? Főként izomtomeg mellett gyors akarok lenni és kevésbé faradekony

2021. jan. 2. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ha sok állóképességi feladatot végzel, akkor nagy valószínűséggel valamennyit veszítesz az izomtömegből. Ha gyorsulni akarsz, és jobb kondit szeretnél, ahhoz általában valamennyi tömeget be kell áldozni.
2021. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem értem,hát szerintem jobb az ha használni tudod amiért megdolgoztal minthogy csak nézni
2021. jan. 3. 00:55
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Igen, szerintem is sokkal több nyereséget hoz annál, mint amit beáldozol.

2021. jan. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vesztenél persze.Étrendedtől is függ.

Amúgy csak egy elgondolkodtató kérdés,nem kötözködésképpen.


Ez a funkcionális rész erdekelne.Ez a crossfittesek szlogenje is.

"Ha használni tudod,amiért megdolgoztál"


Aruld már el,hogy ha szuperul ugrókötelezöl,vagy zsákolsz,teníszezel,vagy mondjuk lefutsz egy maratont,vagy pldául kajakozásban profi vagy,azt hol használod a hetköznapokban?

Gyorsabban evezel be a melóhelyre?

Vagy szétcsapod a boltosnéni arcát,ha nem ad friss kiflit?,vagy lefutsz a szüleidhez videkre?


Csak arra akartam kilyukadni,hogy fogadjuk már el,hogy az amatőr sport nem valami speciális funkció miatt létezik,hanem csak úgy magadért csinálod es kész.Mert szereted csinálni,mert egészséges,akarmit is csinálsz.

2021. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En azt vettem eszre, ha mo az allokepessegem, egyszeruen a gyakorlatokban megmutatkozik, hogy idoben tovabb birom a terhelest.
2021. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!