Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy sorozaton belül maximum...

Ha egy sorozaton belül maximum csak 3-4-5 húzódzkodást tudok csinálni, érdemes minden nap minél többet erőltetni? Lehet így fejlődni?

Figyelt kérdés

Sima, szűkebb alul fogásban kérdezem.


1x próbáltam, kb úgy nézett ki az egész, hogy 4db-4db-3db-5db-4db-3db-3db

Utána már nem bírtam egyet sem.


Viszont 4 napig ki sem tudtam nyújtani a karomat, annyira fájt a könyökhajlatom, pedig bemelegítettem.


Most akarom folytatni, 5 nappal az előző edzés után, és alig bírok 3-at megcsinálni kipihenten is. Pedig már elmúlt a fájdalom mindenhol.


Van értelme így "bohóckodni" néhány db-al, lehet így fejlődni, hogy később 9-10db-ot is meg tudjak csinálni?

Illetve ezzel a fajta húzockodással fejlődik a széles, madárfogású húzódzkodásom is?


2021. jan. 3. 18:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Valószínűleg nem mostanában edzettél, valamint a nyújtás nem ártott volna utána és jobb lenne :D Mindenképp folytasd, de előbb csinálj egy maximális sorozatot. Nézd meg mennyi megy szabályosan, kifulladásig. Majd annak vedd 60-70%- át és azzal csinálj 3 szériát. Ha megy akkor adj hozzá még egy sorozatot. Tehát elsőre megy 8 db egybe akkor csinálj 3x5-6-ot.

De csinálhatod piramisban is. 1-2-3-4-5-4-3-2-1 később ha megy emelj rajta. A lényeg, hogy szabályos legyen és próbáld növelni hétről hétre az számokat.

2-3 nap pihenő legyen a napok között eleinte. Valamikor jobban fog menni valamikor rosszabbul. Attól függ, hogy ettél és mennyit pihentél. Regenerálódásban nagyot dob a nyújtás.

2021. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szuken also fogasba foleg bicepsz. Bicepsz edzessel tudod erositeni. Akkor tobb fog menni. A huzockodas hasznosabb szeles fogassal vagy szuken egymas fele nezo tenyerrel.
2021. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ismétlésszámban akarsz fejlődni,arra ott a ruszki húzódzkodó program.

heti 5 nap 5 sorozat és napi 1db ismétléssel többet kell végezni csökkenő piramisban.

2021. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább több sorozat.
2021. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!