Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék edzeni úgy a...

Hogyan tudnék edzeni úgy a hasamra itthon hogy lapos legyen? Valamint hogyan étkezzem hogy ne hízzak vissza? Tudnátok konkrét ételeket mondani nekem?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem tippeket adni, hogy hány naponta és mennyi időt eddzek a hasamra? Tényleg le szeretnék ezúttal fogyni.

2021. jan. 9. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Has gyakorlat mellett kardiózz is(pl futás) emellett legyél kalória keveslettben, és egyél sok fehérjét,mint pl túró,csirkemell,stb.
2021. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hasazastol lesz lapos hasad hanem h lepucolod a zsirt. Amit kardioval meg dietaval lehet. Etrendet senki nem fog irni mivel nem ismerunk. Semmi adatot nemtudunk rolad.. de neten talalsz egy csomot amit magadra alakithatsz ha utannaolvasol.
2021. jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felüléseket csinálsz példaúl attól nem megy le a zsír a hasadról. Naponta meg nem éri meg hasra edzeni, mert az izom akkor nő amikor pihensz te az edzéssel csak leépited ezután regenerálodás során nagyobra és erősebre fejlődik vissza. Étrended nem tudok írni, mert nem ismerlek de az nagyos sokat számít sőt többet mind az edzés. Kardiózni is kéne futás, biciklizés, úszás stb. Én minden 2. nap edzek hasra terembe edzés után kb 4 gyakorlatot szoktam mimdegyikből 2-3 vagy néha 4 szériát nekem ez vált be nagyon. Ugye hasizomnak 3 része van oldalsó felső és alsó. Lábemelő gyakorlatok az alsót edzik hasprések a felsőt és forgógyakorlatok meg a oldalsót. Neten kapsz mindegyik részre külön gyakorlatokat. Nem éedemes tulzásba vinninekem kb 15 max 20 perc szokott lenni de inkább 15. Sok sikert:)
2021. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Életmód váltás.


Én lefogytam ugyan, de van így is csak most kisebb úszógumi jelleg... De már elfogadtam, hogy zsírmentes hasam úgysem lesz, mert annál azért jobban szeretem a hasam.


Én edzek heti 2szer kb. Intenzíven. Kerestem videókat hozzá. Kovács Ramóna videói nagyon szimpatikusak voltak. Látszik már de még bőven van még mit edzeni rajta. De úgy ha feszesebben tart az izom, teljesen másképpen fest mint amikor teljesen edzetlen voltam. Persze a kajákra figyelni kell. Fogyáshoz meg ugye kalóriadeficit kell. Erről is találsz sok cikket és videót. Keress rá! Én is azokból okosdtam.

2021. jan. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!