Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Hipdips (medence és combcson...

A Hipdips (medence és combcsont közti mélyedés) eltüntethető edzéssel?

Figyelt kérdés

Ez a szemből jól látható üreg, mélyedés két oldalt a csípőmön szűkíti az amúgy is szűk fenekemet és csipőmet.

Láttam neten előtte utsna képeket edzés tervekkel.

Elkezdtem amolyan, úgy sem árt kategóriában.

De

Van aki tapasztalt változást?

Sikerül arra a területre úgy építeni izmot, hogy az eltakarja ezt a rést a csontozaton?

Még nem adtam fel a reményt.



2021. jan. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van, bar fogyas utan sokkal kevesbe eszreveheto. Amugy sajnos az a csontozat miatt van ugy, es azon a helyen ahol a res van nincs izom, tehat el kell fogadni hogy olyan. Rengeteg atveres video van.

Azt viszont tudom ajanlani, hogy ha van rajtad felesleg, akkor dietazd le. Aztan kezdj el sulyzos edzest labra/fenekre. Ezzel meg a keskenyebb csipoju lanyoknak is valamennyire homokora alakjuk lesz. De persze ez csak egy tanacs, en ezt csinaltam.

2021. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a tanácsot!

Neked mennyire lett változás az alakodban ettől az edzéstől és kb milyen idő után?

Diétázok jelenleg, edzek fél éve spécin hasizomra (terhesség utáni izom összehúzása, sérv elkerülése), ebben van oldaltámasszal lábemelés is, és mintha egy leheletnyit emelkedett a fenekem csak. Fél éve heti 4x 60 perceket edzek, nem tartom kevésnek, vagy az? Ettől nem kéne változni már azért az izomnak nőni? Lglutamint iszok és figyelek a fehérjebevitelre.

2021. jan. 12. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig utáltam ahogy kinéztem. A hip dips alig észrevehető tényleg.

És nagyobb súllyal kell edzeni sajnos, ha azt akarod hogy nőjön az izom. Dechatlonból tudsz súlyszettet rendelni, mert kondira most nincs lehetőség. Nekem most otthon így néz ki amit heti 3x megcsinálok:

4x15 merevlábas felhúzás

4×12 guggolás

4×12 csípőtolás (ezt nehezebb otthon kivitelezni, de megoldható)

4×15 bolgár guggolás lábanként

Annyi súllyal csináld amennyivel épp ennyit meg tudsz csinálni, aztán fokozatosan növelni. De ne félj a súlyoktól tenyleg, mert nem leszel "túl izmos" amitől sokan félnek ha nagyobb súllyal dolgoznak lányként. Csak először tanuld meg a helyes tartás, aztán súllyal, nehogy megsérülj. Ja, és valamennyivel többet kell enned ha izmod akarsz építeni.

Asszem mindent leírtam😅

2021. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amennyivel épp meg tudsz csinálni 10-15 ismétlést*
2021. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez egész jó ütemterv, kipróbálom. 🙂
2021. jan. 13. 13:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Itthon van páromnak sokféle súlyzója, ettől nem félek.

Az időszakos térdfajdalom (spec ízületvédővel is) és a terhesség utáni nyitott haránthasfal miatt nem vegezhetek akármit, pl csípőemelés ahol a törzs feszülésre terhelesre mozog és változik a hasüregi nyomás, sérvet kaphatok.

1#, neked mikor kezdődött látszani a változás

A giggolas, bolgár térdemlelés és az oldalból lábemelés megy heti4x mostantól.

2021. jan. 15. 18:21
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van hipdips, karcsú derék, széles csípő, kerek fenék, vastag combok mellett.
2021. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!