Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig lehet eljutni szteroidd...

Meddig lehet eljutni szteroiddal úgy, hogy közbe csak az edzés van rendben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az edzés minden szempontból tökéletes, viszont az összes többi dolog nem.


Tehát keveset alszom és sokat stresszelek, havi 1x leiszom magam, ami mellé időnként mehet egy kis drog is. Az étrend annyi, hogy odafigyelek arra, hogy ne egyek túl sok kalóriát (tehát mondjuk pont annyit eszek, hogy 80kg -n tudjam tartani magam), viszont ezt leszámítva a fő fehérjeforrás a sajt a pizzán, a fő szénhidrátforrás a csokoládé és a chips.


Ilyen életformára rákoxolva meddig lehet eljutni kinézetben?



2021. jan. 13. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*helyesbítek, simaizom helyet HARÁNTCSÍKOLTra gondoltam, csak jól félreírtam :)
2021. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"De ez is csak ritka eset, és nem tart tovább néhány hétnél":


Nekem 3/4 évig tartott, utána 4ed évig nem fejlődtem semmit. Most csirkézek és megint fejlődök, de ez már túl sok időt vesz el az életemből. Közbe még mindig sehol nem vagyok az instagrammos modellekhez képest és nem is biztos, hogy egyáltalán el tudok oda jutni.

2021. jan. 16. 16:04
 13/14 A kérdező kommentje:
És az is lehet, hogy a fejlődést az edzésterv váltás okozza
2021. jan. 16. 16:07
 14/14 anonim ***** válasza:

A edzésmód váltogatás mindig is hasznos tud lenni.

Hiszen egy idő után az izomzatod is meg tud szokni bizonyos mozgásformákat, és folyamatokat. Én pl. 3 havonta változtatom az edzéstervem és a testem teljesen meg van vele elégedve :)


Gondolj bele, ha minden nap ugyanazt csinálod, az egy idő után tök jól fog menni, de minden mást kicsit el is felejtesz, hiszen nincs rá szükséged, nem használod.


Na, az izmaid pont így működnek.

2021. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!