Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kiloval érdemes lórúgást...

Hány kiloval érdemes lórúgást végeznem, ha a fej fölött nyújtást kb. 30, a letolást kötéllel pedig 20-25 kiloval csináltam a zárások előtt?

Figyelt kérdés
Azóta csak fekvőztem, szűk fekvőztem, mostmár tolódzkodok is. A tolódzkodás mellé szeretném betenni a lórúgást. Kb. hány kg lenne reális, figyelembe venni a pár héttel ezelőtti számokat, és hogy kevesebb impulzus érte a tricepszet az elmúlt 2 hónapban?

2021. jan. 13. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk... Próbáld ki. 10-12 ismétlés menjen vele.
2021. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lórúgás nem kezdő gyakorlat. A tricepsz mindhárom fejét megdolgoztatja.

Egyelőre még maradnék ezeknél a gyakorlatoknál, mivel a légnyomás 20 kg-mal az még nem olyan sok. Ha már le tudsz nyomni 40-et, plusz megy 3x10 tolódzkodás, akkor venném be a lórúgást.


Egyébként minden súlyzós gyakorlat előtt van bemelegítő súly. Soha nem a széria súllyal kezdesz egy gyakorlatot.

2021. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az otthon edzés miatt gondoltam, hogy elkezdek lórúgást végezni. Pont ezért, mert mindhárom fejet edzi.


Légnyomás alatt a szűknyomásra gondolsz?

2021. jan. 13. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondooni,kezdd el kis súllyal csinálni,hasraütésszerűen mondjuk 8 kilóval karonként.Addig menj fel amíg elég nehéznek érződik és kb 12-15-öt tudsz max csinálni.
2021. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koncentralt kiegeszito gyakorlat. Vannak fontosabb gyakorlatok sokkal. De am amivel megy 10-12
2021. jan. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!