Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Próbáltátok azt a rezgős...

Próbáltátok azt a rezgős akármit amit a karra hasra combra lehet tenni minden kozossegi ezt fujja...remelem ertitek.. Az valoban hatasos....?

Figyelt kérdés

Az erdekelne hogy helyettesiti e az edzest az a rezgo??

Koszi.


2021. jan. 16. 18:37
 1/9 anonim válasza:
Melyik rezgős?
2021. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
helyi zsiregetesre tokeletes 👌
2021. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Probaltad mar?

2021. jan. 16. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy helyettesiti. Hulyeseg
2021. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2es csak trollkodik veled. Szarra se jók ezek
2021. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Max a feszültséget, fájdalmat masszírozza le, de semmilyen edzést nem helyettesít.
2021. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra jók, hogy azt éreztetik veled mintha jól megdolgoztad volna az izmaidat és lelkiismeret-furdalás nélkül elégedetten ülhess le chipset zabálni a tv elé. Aztán a következő hiperfogyasztó készüléket is megveszed, mert az előző semmit se ért.
2021. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó persze!

A gyartónak,mert mindig vannak olyan buta és lusta emberek,hogy beveszik,könnyen,izzadas nelkül lehet eredmenyeket elerni valami "most csak akciósan tiéd lehet xyxx ft ert a csodaszer"-el,amit Big Ramy is használ.

2021. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AnonimAthlet ***** válasza:

Én annak idején a wish-ről vásároltam egyet, nem fűztem hozzá nagy reményeket. De kellemeset csalódtam, eléggé hatásos, max fokozaton 15 perc és garantált az izomláz. :)

1 hónap után már látszódott rendesen, álltalába nincs időm hasazni, azért vettem. De mindenképp megéri kiprobalni. Asszem 2000 forintért vettem 2-ő kisebbet(karra) és 1 hasra valót.

2021. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!