Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ugyan olyan...

Szerintetek ugyan olyan hatékony az edzés ha csak 2-3 gyakorlatot csinalok mint ha többet csinálnek?

Figyelt kérdés
Ugye mivel be vannak zárva a termek nem nagyon lehet rendesen edzeni, otthon pedig nincsenek gépek. Úgy szoktam edzeni pl fekvenyomasnal hogy elkezdem a legnagyobb súllyal amibol kimegy 10 és fokozatosan haladok lefelé mindig addig nyomom az adott súllyal ameddig szabályosan kimegy legalább 8. És az lenne a kérdésem gépek nélkül is ugyan úgy lehet fejlődni? Kevés gyakorlattal
2021. jan. 19. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van kézisúlyzód/gumiköteleid, akkor tudsz izolálni is. Én sose jártam terembe, otthon edzettem. Az alapgyakorlatokra figyelek most is, csak mellé csinálok 1-2 izolálást kézisúlyzóval és gumikötéllel (oldalsó delta, hátsó delta, koponyatörő, bicepsz 2 kezes, kalapács fogásos bicepsz, koponyatörő, meg most hozzáteszem a lábnyújtást és a lábhajlítást. Ennyi.). Elég jól fejlődök. Nyilván gépekkel sokszor egyszerűbb és biztonságosabb, de így is simán megoldható.
2021. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet,gépek szerintem max csak pár kiegészítő gyakorlathoz kellenek de ilyen mellnyomós gép stb nem kellenek,ezeket lehet szabad súllyal is csinálni.Mondjuk a kábeles gép nagyon hasznos tud lenni.
2021. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen
2021. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!