Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek azok a gyúrós,...

Szerintetek azok a gyúrós, önbizalom hiányos, kompenzálós emberek akik konditermekbe jártak, a tilalom óta meghíztak már otthon és elsorvadtak az izmaik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 10:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
59%

Azt nem tudom, de nagyon depisnek tűnnek mert folyamat kárognak, hogy nyisson ki a terem , nem érdekli őket, hogy emberéletek vannak kockáztatva.


Otthon is lehet edzeni, mozogni, meg kint is lehet futni, stb..

2021. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én önbizalom hiányos vagyok és jártam konditerembe de egy centit sem roskadtak az izmaim.


De soha nem írtam ki ide egy kérdést sem ezzel kapcsolatban.

2021. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
4 ismerősöm van akik kondizni járnak,de egyikőjük sem önbizalom hiányos vagy küzd kompenzációs problémákkal.Családos emberek, egyikőjük vált el de van párja.Ez a bekategorizálás inkább téged minősít.Elhízva nincsenek,hogy veszítettek-e izomtömeget azt nem tudom.
2021. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Azok az önbizalomhiányos elhízott zsák sza*ok tovább híztak akik soha nem edzettek semmit? xdd
2021. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy te lusta vagy edzeni és ezért elítélsz mindenkit akire irigykedsz?
2021. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Nekem minden ismerősöm tartja a formáját, sőt fejlődtek is. Ugyanis ők kreatívak, okosak és magabiztosak annyira, hogy otthon/erre alkalmas közterületen is meg tudják oldani. Ellenben veled, aki buta, irigy, egyszerű, ronda és önutáló vagy, aki másra vetíti ki a nyomorát.
2021. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jááj itt inkabb veled vannak a gondok :D Azert onbizalomhianyos valaki mert szeret edzeni? Szereti ha ferfi letere nem egy gyenge punnyadt sz@r? Nyilvan nem helyettesitheto a konditerem otthoni edzessel (ha nincsenek eszkozok) meg futkarozassal. De akiket en ismerek azok most is edzenek ahogy epp tudnak es jo formaba vannak. A bajnokok mindig edzeni fognak johet itt barmi 💪 neked meg jo punnyadast báttya. Fel a fejjel nem mindenkinek valo ez.
2021. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%

#7


Nem az őskorban élünk ahol az erő diktál. Ma az ész diktál már. Az ilyen gyúrós meg aggresszív emberek kötekednek az utcákon stb.. pont azért mert ész nincs így marad az erő és így törnek ki az elnyomásból.

2021. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utcan az 50kgos vagy szetfolyt drogos ciganyok kotekednek. Nem a sportolók. Te kevered oket... Ma mar a tanult emberek is jarnak terembe.. attol meg hogy valaki tanult, inteligens meg nezhet ki normalisan meg lehet ferfias.
2021. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha lenne 2 tokugyanolyan ferfi ugyanolyan sikerekkel, intelligenciaval, humorral annyi kivetellel h az egyik ki is van gyurva. Szerinted a csajok melyiket valasztanak? Vagy melyikuket tisztelnek vagy neznenek fel ra jobban?
2021. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!