Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Trysten Lee naturál? Vagy...

Trysten Lee naturál? Vagy csak azért tünik nem annak mert nagyon szálkás, és alacsony?

Figyelt kérdés
Elvileg 160cm és 55kg, és borzasztóan száraz

2021. jan. 23. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahh. Meg nagyon fiatal. Nem tudna ilyen izomzatot osszehozni cucc nelkul. Max vmi genetikai rendelenesseggel, hormonzavarral. Meg aki ilyen szarazon ilyen izmos kidolgozott az nem valoszinu h natural. Cucc nelkul szaritaná igy le magat kb semmi nem maradna.
2021. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arnoldka is nyomta már a tápot 14 évesen, de a közelében nem volt kidolgozottságban ennek a törpének.
2021. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Koxos kis matyigyerek. Menő dolog egy kis törpe kigyúrtan, viszont undorító belegondolni, hogy ma már ilyen fiatalon koxolnak az emberek. Semmi se szent nekik? Ez inkább ijesztő mint meő, csak sokan ebből annyit látnak, hogy jaj de kis izmos kölyök. A média meg nyomatja a sok kokszihuszárt, mintha ez követendő példa lenne. Többen edzenek manapság de a sok koxi divathuszár is több. Szerintem a Ronika csúcsformája undorító, viszont ha nekik meghagynánk ezt a koxos állat dologt, az jó lenne. Az ilyen kis szarjancsik meg legyenek naturálok, bár úgy tuti nem néznének ki különösebben jól. Én naturál módon fejlődök itthoni edzéssel. Ha lehet majd egyetemre menni megmutatom a gépész csajoknak félmeztelenül, hogy mit tanultam azóta a mátrixokról és az integrálásról. Le fog esni az álluk.


Béci 48F

2021. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva zavarosnak tűnik az eszmefuttatásom. Szóval ez ma nyilvánvalóan egy menő dolog sokak körében, viszont ez valójában undorító.
2021. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon alacsony emberek tény, hogy kicsit izmosabbak tudnak lenni vagy legalábbis annak tűnni, de ezt az izomzatot naturálon 20 év tökéletes munkájával se tudnád elérni. És egyetértek, undorító, hogy 14 évesen annyi cuccot tolnak magukba a gyerekek, hogy 3 év alatt olyan fizikumot érnek el amivel (most kicsit túlzok) pár évtizede mr olympiát nyerhettek volna.
2021. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Full kox🤣
2021. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak koxol, én állítom hogy durvább kúrái vannak mint sok felnőttnek. Azért ilyen akacsony mert régóta cuccol, és megállt a növésben. Gondoljatok bele, 18 évesen csak 160 centi. Ebben a borzasztó hogy 30 évesen is 160 centi lesz. Neki biztosan megérte, de tönkretette az életét. Úgy néz ki mint egy kula, mint amikor Stewie a Family Guyból koxolt :)
2021. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Wow, azért nem gondoltam volna hogy ilyen durvan tolja, bar tudtam hogy valami nem stimmel vele, mert iszonyat száraz. De akkor már 13-14 évesen szedte a dolgokat? Azért az elég durva
2021. jan. 23. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szedte, szúrta🤣
2021. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Dehogy naturál,aki meg mást mond, vagy nagyon tudatlan, vagy ő is egy kamu naturál, és nem fog ujjal mutogatni azokra, akik épp azt művelik, amit ő.



Azért nem semmi, hogy a mai vilagban már gyerekek is cuccoznak. :D

2021. jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!