Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet leadni...

Mennyi idő alatt lehet leadni 5-6% testzsirt, speciális étrend-el illetve edzesterv-el? 172cm 76kg 20% testzsir így nezek ki most. És 15%-os testzsirt szeretnek.

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 17:36
 1/4 MadSeal ***** válasza:
100%
Heti 1%-al (nem kg) számolva 5-6 hét. De az óvatosság kedvéért inkább 2 hónap.
2021. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4kg zsírt jelent, egészséges fogyás az kb heti fél kg (500 kalória deficit), szóval elvileg 2 hónap, ha jó az étrend. Lehet gyorsabban is, csak akkor több izmot is vesztesz. Ha meg az elején még pár hét elmegy a fogyáshoz szükséges kalória belövésével vagy nem számolgatsz csak nagyjából belövöd a kaját, akkor lehet 3-4 hónap is.
2021. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 25. 01:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom sikerült e azóta elérni a kívánt testzsírt.

Nekem pont ugyanezek az adataim, és én is 15%ra törekszem. Heti fél% is kemény edzésekkel és szigorú diétával megy le zsírból, úgyhogy inkább 10-12 héttel számolj!

Sok sikert!

2021. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!