Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen étrend?

Ez milyen étrend?

Figyelt kérdés

Mai napot nézve csak, ma ezeket ettem


Suli előtt egy görögjoghurt

Másfél óra múlva alma, jó reggelt keksz

Másfél óra múlva halrudas szendvics, kolbászos szendvics

Ebéd : 3adag tokfozelek porkolttel(2szer repetaztam a menzán xddd)

Desszert ' lekváros kalács


*2 óra edzés. Tricepsz, mell


Utána : banán

Fel órával utána :tomegnovelo turmix (40 g mogyoró, 80g zab, 80g kremturo, 4 deci tej)


Vacsi: kolbász mustárral 7kor.


Tömeget növelek azt sejthetitek

Mennyi feherje lehet benne saccra és hány kcal?

Értelmes, építő jellegű válaszokat várok.koszi



2019. ápr. 16. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem jo foleg h kezdő vagy gondolom.


Nem kell mindenkinek halat, rizst meg salátát ennie. Csak a kedved menne el az egésztől.

2019. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is jó.
2019. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Meg egy kicsit szorítsd le a fehérjét, és told meg feljebb a Ch-t, úgy lesz az igazi
2019. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Jobb nem is lehetne, akkor ettem így mikor fogalmam sem volt az edzésről. Remélem vicc :D
2019. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Miért szerinted ettől nem lehet fejlődni? Dehogynem. Bazki ugyanolyan tapanyag, tapertek van benne a (tokfozeles pörkölttel) mint a csirkerizsbe... Annyi h ez nem egy sztenderd testépítő kaja..

Baski nem eszek szemetet (tartósíto, egyeb szarsagok, iszok eleget, feherje port is viszek be ha az nap nem hús a kaja....

Az edzésen van a hangsúly. A kaja,meg a te áldott étrended nem csinál csodát. Aldozatul estel a 21.szazad marketingatveresenek.leegyszerusitem: fehérje az fehérje, jó kaja az meg nem csak a gyurosok körében elterjedt kajak. Ennyi

2019. ápr. 16. 21:58
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Ez komoly kérdés?

Ne haragudj, ez nagyon rossz minőség. Egy átlagos nem edző étkezésre nem figyelő ember étrendje.

Fehérjét én maximum durván 60 grammnak számolnám, a szénhidrát sem jó minőségben. Kezdő vagy?

Ha gondolod segítek neked szívesen.

2019. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%

Hagyjad itt mindenki aszkéta üzmmódban él, csirkét esznek rizzsel, salátával.


Minden más szerintük sz.r. Nem érdemes a véleményükre adni, ezért is felesleges volt a kérdésed.


Nyugodtan tartsd ezt az étrendet, férfias kaják, van bennük tápanyag, nincs mitől tartani.

2019. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

4 es vagyok, nem azt mondtam, hogy csirke rizst kell tolni 0-24, én se azt eszek mivel ruhellem a rizst kb, heti 1x 2x elfér de nem azt eszek heti 7 napból 7 szer. :D

Reggelire ehetnel zabot a joghurt mellé, vagy tojást, de gondolom nincs kedved reggel 5-6 kor tojást csinálni, esetleg előző este csinálj főtt tojást, reggel kiveszed és tolhatod is be.

Nem rosszból írtam, a 32% os meg azthiszem valami troll.

2019. ápr. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

görögjoghurt=cukor

alma=cukor

jó reggelt keksz=cukor

Lekváros kalács=cukor

Banán=cukor

Krémtúró=cukor

Tej=cukor



Az életben nem lesz komoly formád ilyen ócska kajával.

2019. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nyugi utolsó, veled jobban értek egyet mint velük. Igazából felesleges volt kiirni a kérdést...elég magamra nézni, 3 hónapja edzek, látványos a fejlődés már most, pedig nem fektetek nagy hangsúlyt a kajára. Ennyi
2019. ápr. 17. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!