Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehetne feszes a hasam?

Mitől lehetne feszes a hasam?

Figyelt kérdés

Az interneten rákerestem...arra jutottam, hogy számos titok övezi :))), mivel minden találat címe a feszes has titka vagy a lapos has titka és mindenhol mást ír. Ezért gondoltam megkérdek valakit akinek feszes a hasa...hátha akad itt egy olyan valaki.


A lényeg, hogy mindig is nagyon sovány voltam, oszt nekifogtam eszeveszettül enni aminek az eredménye egy nagy kitüremkedő has lett. Természetesen nekifogtam edzeni és futballozni. Most viszonylag lapos hasam van de nem feszes. Jelenleg heti kétszer járok falmászásra, és négyszer edzőterembe ahol kb 45 perc gyúrás és fél óra kardió (igyekszek minden nap beiktatni egy-két gyakorlatot hasra). Az étkezésemen annyit változtattam, hogy minimálisra lecsökkentettem a szénhidrátot és cukrot tartalmazó ételeket.


2021. jan. 24. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs titka. Edzeni kell meg figyelni a kajara. De nem 1-2 het.. Ha nem valtozik ennyi edzes melett akkor nemjo a kaja.
2021. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem nagy a hasad, mégis lóg, akkor a mélyhasi izmokat kellene erősíteni egy kicsit.

Tanulj meg hasvákuumozni (1-2 hét alatt bele lehet jönni).

Reggelente 10 sorozat, aztán pár hónap alatt sokkal jobban fog kinézni a lógós has.

2021. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oao...nem is hallottam a vákuumozásról...mindenképp kipróbálom. Neked használt?
2021. jan. 25. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Aha, ősz óta csinálgatom szorgosan. Igazából egy műtetlen sérv volt a fő oka, de azért lógott is a hasam picit.

Azóta feszesebb, meg nem túl alacsony testzsírral is (egész) kockás a hasam. :)

2021. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A vakum valoban tudja vekonyitani a derekat, de a kockak nem latszodnak akkorse ha fedett.
2021. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kockák kontűrje látszik...csak hát rajta van egy kis zsír és az lelóg. Nem mondhatnám, hogy nagy a hasam
2021. jan. 25. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, a kockásságban az tud pluszban segíteni, ha "vastag" a hasizom, úgy egy picit jobban "felveszi" az anyagot. :)
2021. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat ha log az mar nagynak szamit sztem. Engem mar az is zavar ha feszes de nemlatszik rendesen a kocka. Ha logna megbolondulnek. Akkor heti 3-4x kardioznek edzes utan. Meg grammolnam a kajat. De imadok edzeni szal ilyen ugyse lesz 😀
2021. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy kockás volt, de lógott, meg nagyon kidülleszkedett. Az még rosszabb, olyan mintha hordóhasam lenne. :DDD
2021. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is olyasmi csak kis kockákkal :)). Neked sikerült valamit kezdeni vele?
2021. jan. 26. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!