Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mihez hasonlítható a fehérjetu...

Mihez hasonlítható a fehérjeturmix íze?

Figyelt kérdés
Pl. a banánturmixnál finomabb?

2021. jan. 25. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Undormányhoz. Konkrétan az ilyen szájtek és bájotek féléknél fellelhető az az íz, ami rá van írva de a csokis tizede annyira se jó mint a csoki, a gumicukrost meg sem bírom inni, pedig a gumicukrot szeretem. Ha nem lenne gyors és praktikus fehérjebevitel, nem innék sose. Csak ugye így baromi gyorsan be lehet vinni elég sok fehérjét még ha szar ízű akkor is.
2021. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9# tudom :D poenkodtam csak :p
2021. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És állagra milyen? Hígabb sokkal, mint egy banánturmix?
2021. jan. 25. 23:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen sokkal higabb es konnyebb is
2021. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem a házi turmixnál nem jobb. De a sűrűség az alakítható. Pl. van amelyik szinte olyan mint puding. Nyílván víz kérdése is a dolog.

Amúgy ha bem kell szigorú diétát tartanod, akkor pl kombózhatod. Én a vaniliás alapot szeretem a legjobban és mellé magokat, gyümölcsöket turmixolni.


De ízben a sima fehérjeporok rosszabbak. Ha tényleg nézzük az élvezeti értéket ízre, akkor a diétás porok jobbak. Abba kevesebb a fehérje, de több az egyéb adalék.

2021. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!