Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is van úgy vele, hogy a...

Más is van úgy vele, hogy a terembezárás a testi és a mentális eredményeinek is jót tett?

Figyelt kérdés
Eddig rendszeresen utaznom kellett a teremben, ott öltözködnöm meg ilyenek. Hülye pultosnak is kellett köszönnöm. Azóta otthon edzem a saját felszereléseimmel és mivel más edzés, sokat javult a fizikumom is és erősebb is lettem. Mivel a terembejárás és az egyéb utazások semmi időt nem vesznek el, sokat tanultam és nagyon jó vizsgákat írtam. Még ismerkedni is sikerült így online, kiemelkedően sikeresen. Nem gondoljátok, hogy jó ez így? A példám mutasson utat.

2021. jan. 26. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
ez teljesen egyértelmű. De jópár terem nyitva van, és sorra nyitnak. Csak kell hozzá versenyengedély.
2021. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Trollkérdés
2021. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második tényleg javult a fizikumom és tényleg jó vizsgákat írtam és tényleg ismerkedtzem. Mi ezen a troll?
2021. jan. 26. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Hülye pultosnak is kellett köszönnöm." 😂😂 irigylem a problémáidat. Köszönni kell... aztamindenit 😃
2021. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tudjuk, neked minden terembejaro onbizalomhianyos kokszmatyi.
2021. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Vannak ott is normális és nem normális emberek. Viszont ez miért trollkérdés? Minden igaz belőle, talán inkább nektek fáj, hogy valaki jól járt nem?
2021. jan. 26. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
"talán inkább nektek fáj, hogy valaki jól járt nem?" - Ja. Ez tenyleg trollkerdes. Probalkozz massal.
2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval hogyha trollkérdés, akkor nem igaz az, amit írtam fent? De igaz, szóval miért lenne troll? Mert te annak hiszed?
2021. jan. 26. 19:31
 9/11 A kérdező kommentje:
ÁÁ, szóval akkor szerintetek trollkérdés de nem tudjátok megmondani, hogy miért. Minden igaz amit írtam ergo nem trollkérdés. Dehát mogszoktuk, a terem sok hülyét bevonz. Érdemes ezt a kategóriát nézni, a sok szánalmas díszmatyi azt hiszi, hogy a termeket támogatni kéne és azt is, hogy a terem létszükséglet. Egy kis ésszel jól is lehet járni a helyzettel, csak sokak nikább itt sírnak, hogy mikor nyit már ki a terem.
2021. jan. 26. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Pont forditva. Utalok itthon edzeni. Hianyoznak az edzotarsak, a csajok a legkor meg h feltetelek nelkul tudjak edzeni. 7.en nem b@szhatom le a 150kgot ha ugy van vagy a 2 50es egykezest. Nemtudok csak ugy megfogni egy masik egykezest. Tekergetem a b*zi tarcsakat kozbe csonget a szomszed h ne zorogjek. Vissza kell fognom magam meg azt csinalni ami kivitelezheto nem ugy ahogy en szeretem. Fos az egesz. Aki nem olyan eros meg kielegitik az ilyen edzesek azok elvannak. De hardcore gyurosok meg vannak lőve otthon. Engem nem zavar az utazas meg a pultoslanyokat is birom :) biztos sz@r helyre jartal.

De am nemtudom minek ilyen provokativ "kerdest" kiirni. Ez nem is kerdes csak probalod felhuzni azokat akik kivannak emiatt. Nyilvan neked vannak gondjaid meg vmi komplexusod..

Mind1 emberek kitartas mi nemsoka nyomjuk tovaaab 💪💪

2021. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!