Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is van úgy vele, hogy a...

Más is van úgy vele, hogy a terembezárás a testi és a mentális eredményeinek is jót tett?

Figyelt kérdés
Eddig rendszeresen utaznom kellett a teremben, ott öltözködnöm meg ilyenek. Hülye pultosnak is kellett köszönnöm. Azóta otthon edzem a saját felszereléseimmel és mivel más edzés, sokat javult a fizikumom is és erősebb is lettem. Mivel a terembejárás és az egyéb utazások semmi időt nem vesznek el, sokat tanultam és nagyon jó vizsgákat írtam. Még ismerkedni is sikerült így online, kiemelkedően sikeresen. Nem gondoljátok, hogy jó ez így? A példám mutasson utat.

2021. jan. 26. 19:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem szabad személyeskedni. Egészen sok súlyom van otthon, te sem bírnád el. Miért kell beszólni állandóan annak, aki elvan otthon? Le kell gyengézni azt, akinek van otthon felszerelése? Nálam lehet 100+ kilót is emelgetni. :P Én sok több helyre jártam és vannak rendesebb pultosok is. Szerencse, hogy nem vagyok hardcore gyúrós. Mindenesetre talán húsvétig nem nyitnak, addig én elvagyok. Amúgy is jön a kövi félév. Mindenesetre akkor most miért is troll? Azóta se mondtátok el.
2021. jan. 26. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!