Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány centis bicepsztől lesz...

Hány centis bicepsztől lesz nagy karom?

Figyelt kérdés

Hosszú vékony pálcika karom van 32cm ről indult most 36( feszitve a bicepszem leg szélesebb pontján) ha kivan nyujtva akkor csak 32 vagyis ha valaki rám néz ugyanolyan pálcika kart lát mint ami hónapokkal ezelőtt volt.

Hány centis bicepsz kell ahhoz, hogy feszités nélkül nyujtott karral is vastagnak látszódjon a karom?


2021. jan. 26. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szálkásan 40 körül van az már elég jó.
2021. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MadSeal ***** válasza:
26%
Attól függ milyen közegben. Átlagembereknél egy szárazabb, feszített, de nem bedurrant 40es kar már elég jónak számít, persze egy edzőtermi közegben ez inkább az átlag.
2021. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

40 est úgy érted hogy feszités nélkül és nyujtott karral 40?

Nem értem egyébként 4cm-t nőt ha feszitve mérem de akkor alapból nyujtott állapotban miért nem lett vastagabb egy centivel se.

2021. jan. 26. 23:12
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

"Attól függ milyen közegben. Átlagembereknél egy szárazabb, feszített, de nem bedurrant 40es kar már elég jónak számít, persze egy edzőtermi közegben ez inkább az átlag."


Én jól tudom, hogy sokan nem beszólogatásból írják és én is tudom, hogy te mire gondoltál de akkor is leírom, hogy az az átlagember aki nem gyúr, a gyúrós meg a gyúrós? Inkább akkor mondhatnád azt is, hogy a nem gyúrósoknál, mert elég sok mindenben lehet valaki nem átlagember, nem csak azért, mert nem gyúr. Persze a testépítők szerint ez egy csúcs életforma és ők a "nem átlag emberek". Holott buta proli a nagy részük.


Muszáj volt ezt leírnom. Akkor egy diplomás vállalkozó is átlag ember, hogyha elhízott és neki a 40 centis kar már óriási?

2021. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MadSeal ***** válasza:
100%

Szerintem nem használtam rosszul a kifejezést, mivel az "átlagember" csak egy adott tematikai kontextusban nyer egyáltalán értelmet, hisz mindenkinek van valami, amiben jobb, vagy rosszabb, mint az átlag, és vannak teljesen átlagos jellemzői, képességei is.

A téma a felkar mérete volt, ezesetben az átlagember az, akinek, nincs csodagenetikája, nem edzi rendszeresen azt, de van keze, nincs izomsorvadása stb.

2021. jan. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
45 alatt vicces minden gyúrós
2021. jan. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Adtol is fugg milyen magasvagy. En csak 170 vagyok igy a 42 mar eleg nagynak nez ki rajtam.
2021. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
170/48 cm kar😘 én nyertem
2021. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo de nekem full szaraz meg eres. A tricepszem csikos. Nekedis ilyen minosegbe ekkora 8as? Ha igen akkor grat :D 7es voltam.
2021. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43,4 cm az alatt kicsi
2021. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!