Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mehet a fehérjepor?

Szerintetek mehet a fehérjepor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár hónapja elkezdtem az életmódváltást (november 21.-e óta), 105.9 kg-ról indultam, mellé társul 172-173 cm, azóta sikerült lemennem 93.8 kg-ra.

Viszont ahogy észrevettem vannak napok amikor kevés fehérjét viszek be, szerintetek mehet a fehérjepor ilyen esetben? Egyik haveromat megkérdeztem és azt ajánlotta, hogy majd akkor toljam a fehérjeport, amikor lemegyek 85 kg-ra (gondolom ő azt hitte, hogy a tömeg növelése a cél már most) Viszont ugye fogyáshoz sokan használnak fehérjeport a megfelelő fehérje mennyiség miatt.

Tényleg szépen haladok, -13kg lement eddig, mennyivel lenne jobb/ rosszabb a helyzet ha fehérjeport is szednék?



2021. jan. 30. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mehet
2021. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg kajabol akkor mehet persze. Dietaba am is tobb feherje kell h maradjon a vegere vmi izom is rajtad.
2021. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, ez végeredményben csak kaja. Diétában jól jöhet, nem csak az izom megtartását segíti, de az éhség menedzseléséhez is jobb, ha magasabb a fehérjebevitel.
2021. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!