Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kalóriadeficitben erősödni?

Kalóriadeficitben erősödni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, túlsúlyos. Elkezdtem diétázni, igyekszem egészséges alapanyagokból megoldani, szedek vitaminokat is. Kb. 300 kcal deficitben vagyok (számolom, de van hogy 400, van hogy 200 lesz belőle). Súlyzós edzést is végzek, de mintha gyengébb lennék, valamilyen gyakorlatokban meg ugyanolyan. Ez normális, hogy ennyi deficitben nem erősödök? Így nem is épül az izom? Ezen kívül nem sportolok/sportoltam mást. 1 hónapja csinálom.
2021. febr. 3. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Kezdők általában tudnak izmosodni és erősödni kalóriahiányban is. Később ez már nem igazán megy. Attól is függ, mekkora a túlsúly. Minél kisebb, annál nehezebb. Ha gyengülsz, lehet, hogy túl sokat edzel. Kalóriahiányban óvatosan kell terhelni magad.
2021. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd jo lesz az :) 1 honap meg keves ha eddig nem sportoltal semmit. Mennyi edzel.1 heten?
2021. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Heti 3x edzek.
2021. febr. 3. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tuledzes. Nyomjad tovabb jolesz az 2-3 honap mulva :)
2021. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kemény edzéssel lehet
2021. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!