Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Áttérnék súlyemelésre, előtte...

Áttérnék súlyemelésre, előtte mennyire kéne leszálkásítani?

Figyelt kérdés

Szóval eddig nem kategorizáltam magam se súlyemelésbe,se erőemelésbe, se testépitésbe. Simán csak meguntam mikor kis p.csös voltam, hogy mindenki erősebb meg jobban néz ki. Szóval elkezdtem edzeni de nem foglalkoztam soha étrenddel.

Most olyan 85kg lehetek, 168-170cm maximum, és ez olyan 22-24%-os testzsirral(tükörből saccolva).

A súlyemelés viszont megtetszett, egyelőre meg kell tanulnom normális csinálni a gyakorlatokat, amiket eddig ugye soha nem csináltam(snatch,clean&jerk,stb).

A szálkásításhoz is elfogadnék tippeket, mert életemben nem csináltam még, heti 4 súlyzós edzés mellett mi menjen? És étrenddel mit javasoltok, miből mennyi mikor ?

Remélem nem haragudtok meg amiért alultájékozott vagyok a témában:) előre is köszi


2021. febr. 6. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Súlyemelést nem tudod magadtól megtanulni, ehhez tényleg kéne egy súlyemelő edző
2021. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fontos leszallkasitani. Csak ha versenyezni akarsz, a sulycsoportok miatt eri meg. Am akkor vmi kardio kene meg kiszamolt kaja.
2021. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!