Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék igazolt...

Hogyan lehetnék igazolt sportoló gyorsan? Milyen egyesülethez kéne belépni? Csak a konditerem miatt kellene.

Figyelt kérdés

Több ismerősömtől hallottam már, hogy az ismerőseik beléptek mindenféle egyesületbe, hogy járhassanak edzőterembe. Fizetnek X összeget egy egyesületnek, minden milyen sportágban, és már mehetnek is. Lehet beszólogatni most nekem, de akkor is hiányzik az edzés!!! Menni szeretnék, akár kamu engedéllyel is.

Valaki tudna nekem segíteni ebben? :D



2021. febr. 11. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Itt azt írják, már online is lehet szerezni. Kerestem, de nem találtam. Ha valaki sikerrel jár, jelezze légyszi.

2021. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is hasznos lenne a válasz. Amúgy én hallottam olyat is hogy edzőtermek is írnak neked ha kell.
2021. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert nem kerdezi meg az ismerosod az ismeroseit? Am barmilyen sportot kinezhetsz. Befizeted a tagsagot elmesz sportorvoshoz es mehetsz is edzeni. Egy haverom karates lett a masik teniszezo xD en egy testepito szovetseghez regisztraltam.
2021. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De van akinek hetekig tart most meg gondolkoznak vmi 20.ai probanyitason amibol nemtudom lesz e vegul valami. Idopontra lehet majd menni edzeni plexi fal meg nem lehet zuhanyozni meg ilyen bu.isagok. gondolom ez a papirosokra is vonatkozni fog ha bevezetik. De csak amelyik terem elfogadja. Nem nagyon akarjak ezt a hulyeseget..
2021. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg milyen sokaknak van engedélyük de mégis sose tudják leírni, hogy hogyan kell.
2021. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tipikus ismerősöm ismerőse történet. Ha az ismerősöd ismerősét kérdezed meg, annak is az ismerősének az ismerőse az, aki amúgy tényleg megcsinálta. Vagy az ismerősöd hazudott, vagy az ismerősöd ismerőse. Rengeteg ilyen "ismerősöm ismerőse" történetet hallottam már, amit a témában valóban jártas emberek megcáfoltak.


Sport egyesülethez csatlakozni és a tagságot fenntartani nem csak annyiból áll, hogy besétálsz egy irodába, odacsúsztatsz egy borítékot és aláírsz egy papírt.

[link]

Csak úgy tagnak lenni, hogy eljárhass edzegetni nem lehet. Például általában a tagság egyik feltétele versenyeken való részvétel.

2021. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy. Nem kotelezo versenyezni.. barhol lehetsz tag ha kifizeted a tagsagot.. De sokkal konyebben is meg lehet oldani par ezerert. Viszont ezt senki se fogja terjeszteni mivel magat es mast is bajba keverhet vele. Vagy bezarul a kiskapu. De az full legalis ha befizetsz vhova tagsagi dijat pl magyar tenisz szovetseg vagy az egyik testepito szovetseg. Karate, sakk, ustas. Full mind1 mi. Beengednek vele
2021. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!