Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ételeket szabad fogyasz...

Milyen ételeket szabad fogyasztanom illetve nem szabad, hogy elérjem azt, hogy kockás(abb) legyen a hasam? 18 éves fiú vagyok, kb 170 cm és kb 50-60 kg.. Ha ez számít

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanilyen magas vagyok. Az 50-60 kg az azért tág fogalom jelen esetben. Egyébként ekkora súlynál nekem kockás volt a hasam.


Alapvetően a lényeg a kalória deficit, de te bőven ehetnél, mivel konkrétan vékony vagy. Ha most elkezdesz egy szálkásító vagy szinten tartó étrendet, semmit sem fogsz fejlődni.


Esetleg van képed magadról? A felsőtestedről? Mert a leírás alapján a tzs-d alacsony, szóval itt arra gondolok, hogy te látod magad másképp, mint ahogy valójában kinézel.

2021. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
... szia én azt gondolom, hogy a magasságodhoz képest nagyon sovány vagy, mindenképpen elsőnek súlyt szedjél magadra, majd amikor ez megvan, kezdjél szálkásítani, ugyan te kockahasat szeretnél, nagyon intenzíven a hasra kell dolgoznod..tessék mindent enni, kicsit hízzál, meglátod utána jobban tudsz szálkásítani, sok sikert.
2021. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kb 50-60kg? Nincs egy mérleg amin meg tudod mérni magad vagy legalább a legutóbbi iskolai/orvosi méréshez viszonyítani a mostani fizikumodat?

Én inkább azt javasolnám (ha tényleg ilyen ötvenpár kg vagy), hogy növeld az izomtömeget rendes étrenddel és amikor kicsit izmosodtál, kérdés szempontjából főleg hasra, akkor utána diétázz kalória deficittel. Mert ha kb nem létező hasizmod van, akkor lehet anorexiás leszel mire neked megfelelően látod a kockákat. Úgy meg sok értelme nincs a kockás hasnak.

2021. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen sovanyan kb barmit ehetsz. Ha eleg a feherje meg eleget edzel akkor konnyu elerni.
2021. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát testvérem én ugyezzel a magassággal 20 kg-al több vagyok és nem mondanám magam egy nagy darabnak, úgyhogy nem hinném, hogy kövér lennél. Ellenkezőleg elég sovány. A legtöbb embernek a hasán lévő zsír réteg miatt nem látszik, hogy kockás a hasa, viszont szerintem neked biztosan nincs felesleges zsír a hasadon, úgyhogy maximum a hasizom gyakorlatok tudnak segíteni, hogy jobban kiemeld a kockákat.
2021. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem akármit ehetsz.
2021. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erősítsd a hasad súlyokkal mert kicsi az izom, esetleg a cukrot vedd lejjebb, mert vizesebb leszel így teltebben nézel ki.
2021. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!