Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány húzódzkodás megy, hogyan...

Hány húzódzkodás megy, hogyan fejlődhetnék benne?

Figyelt kérdés

Három hete kezdtem az edzést.


Most már megy 3x6 szabályos húzódzkodás (kifelé néző tennyérrel, az ellenkezője inkább bicebszre megy ugye, és abból több is megy).

A negyedik sorozatban már csak 5 megy de az utolsó már nem szabályos.


Mellette kézi súlyzókkal edzek.


Mi az az ismétkés/sorozat ami már jónak számít?



2021. febr. 16. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ezt csak Orbán Viktor tudná megmondani.
2021. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy jónak számít?

Ha fejlődsz tőle (kinézetre), akkor jól csinálod és egyre több fog menni.

Értelmetlen a kérdés.


Úgy fejlődhetsz, hogy nyomod.

(mindkettő leginkább bicóra megy, ha hagyományos áll alatt a rúdig húzódzkodásról van szó, de persze lehet benn több hát vagy kevesebb, de ahhoz a kezek távolsága is számít)

2021. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4*12-15 az mar jonak szamit. De ha annyi megy mar erdemes + sullyal nyomni. Csinalj mindig 3-4* amennyit birsz es egyre jobb lesz. Am csak akkor kap nagyon a bicepsz szeles kifele nezo fogassal ha nemjol csinalod.. hatedzesen mindig a konyokodre figyelj ne a kezedre. Erdemes amugy madarfogasba csinalni a hat gyakorlatokat ugy, h nem fogsz at huvelykujjal a rudon. Segit "kikapcsolni" a bicepszet. Ahogy a gurtni is..
2021. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk megmondani,hogy mi számít jónak. Pl egy 150 kilós erőemelő valószínűleg nem fog 10 húzódzkodást megcsinálni, de lehet,hogy fel tud húzni 350 kilót. Akkor ő most gyenge? Nem.


Függ attól,hogy hány kiló vagy, mennyi zsír van rajtad, milyen hosszúak a karjaid és még sok mindentől. Azt nézd,hogy honnan indultál és hogy haladsz most. Ahogy előttem is írták,hogy ha izmosodsz,akkor jó. Ha szépen lassan fejlődsz,akár több ismétlés,akár szebb kivitelezés, lassabb ismétlések,akkor szintén jó.


Hajrá!

2021. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Letolod a 3x6ot aztán csinalsz lassú leengedest (felhúzott helyzetből leengeded magad lassan ezzel tudsz fejlődni)
2021. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elkezdtem úgy holtam vele, az fog jónak számítani, ha balcsin a stégen énnis ki tudok majd úgy jönni a vízből,m mint haverom, hogy megfogja a stég oldalát, felhúzza magát, aztán feltolja, és egyszerűen kilép...

Na en akkoriban úgy volgam, hogy felhúztam magam, aztán mint egy vergődő bálna, nagynehezen kirugdaltam magam a vízből :D

2021. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kipihenten olyan 16-18 megy, hagyományos széles fogással. Csak úgy válhatsz benne jobbá ha csinálod. Az ilyen mellhez húzások egyáltalán nem készítenek fel rá. Tapasztalat...
2021. febr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!