Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki******ul izmos szeretnék...

Ki******ul izmos szeretnék lenni! Egy életre elegem van a nyámnyila piszkavas ekto alakomból! Nem kell nekem csoda száraz forma, az sem baj, ha úgy néznék ki, mint egy erőemelő. Három év alatt el lehet egy izmos formát érni ilyen génekkel is?

Figyelt kérdés

A növit, inzulint hagyjuk ki, ha lehet. :)


Bocs a hatásvadász, figyelemhajhász fogalmazásért, hogy szándékosan írtam így. Kicsit tele van már a...


...a túlságosan elkényelmesedett tököm.



2021. febr. 16. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, cuccokkal akár nyárra is jól tudsz kinézni. Cucc nélkül 3 év alatt igen, ha kellően kitartó vagy.
2021. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És mire menne a cuccal úgy, hogy nem épített fel egy alapot se fizikalisan, se lelkileg? Lelkileg értem úgy, hogy cuccal kezdene bele, aztan valószínű naturálban már nem tudná csinálni. Fizikalisan meg abbahagyja, szépen leépül. Könnyen egy ördögi körben találhatja magát így, és megállás nélkül cuccozik majd. Arról nem is beszélve, hogy csúnya sérüléseket lehet összeszedni, ha nulla alappal cuccozásba kezdesz. Szóval nagyon hanyagold te még a cucc témát, később meg, ha beletetted a munkat, lehet mérlegelni, hogy megéri-e
2021. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
3 év sok idő. Ha mindent jól csinálsz, akkor addigra egész sokat fogsz fejlődni.
2021. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásaitokat!


Igen kettes, eleinte semmiképp sem jönne szóba még tesztoszteron sem, sőt azt ajánlják, hogy saját testsúlyos edzések hetekig/hónapokig, csak utána súlyzósok.


Akkor kitolva a határidőt három helyett öt évre, úgy már sikerülhet egy masszív izomtömeg elérése? Nem probléma, ha zsír is lenne, vagy nem lenne a legszebb forma.


Nem baj, ha nem ilyen szálkás, nem ilyen szép három/öt év alatt a végeredmény:


[link]


Az sem érdekel, ha ilyen (lássátok alább) a nem éppen egzakt pontosságú példa alapján (nem a legszebb és zsíros) a forma, de nem akarom már a szintén alábbi ektomorf alakot a tükörben látni, sokkal inkább a másikat, vagy legalább hasonlót, még ha messze nem a legszebb/legszálkásabb:


[link]

2021. febr. 17. 00:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó az étrend, jó az edzés és az egyéb tényezők, akkor 3 év alatt bőven lehet egy relatív nagy fizikumod, főleg zsírosan. Persze kérdés mit értesz a "Ki******ul izmos" alatt.

Egyébként nem biztos, hogy szar a genetikád, jelenleg szimplán csak azért vagy piszkavas, mert nem edzel és nem eszel eleget.

2021. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

4: első kép az úgy kb teljesülhet 3-5 év alatt, főleg hogy műtermi beállított kép és fel van turbózva fényekkel, meg előtte bedurrantott izmokkal.

A második kép viszont nem naturál forma, arról annyira ne álmodozz.

2021. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nekem a kiba****ul nagy izomtömeg (nem szárazan, nem szálkásan, "egészséges adag" zsírosodással is akár) a két linkelt fénykép (felső, barnított és az alsó szakállas) közötti stádium. Lenne.


"Egyébként nem biztos, hogy szar a genetikád, jelenleg szimplán csak azért vagy piszkavas, mert nem edzel és nem eszel eleget."


Erre még csak nem is gondoltam. Valóban nem! Elgondolkodtató, amit írtál. Ki tudja mi lesz még ennek a vége? Akár szép, eredményes is lehet. :)

2021. febr. 17. 00:21
 8/23 A kérdező kommentje:

"A második kép viszont nem naturál forma, arról annyira ne álmodozz."


Ahh, vékony vagyok (még) nem őrült! :) Persze, hogy a szakállas férfi semmiképp sem naturál! Ennek a formának (ahogy írtam eggyel fentebb) a FELE három/öt év alatt (idővel majd segítséggel, de növi kizárva) nálam az abszolút siker lenne!

2021. febr. 17. 00:25
 9/23 anonim ***** válasza:

2# én csak leírtam, hogy mit lehet milyen időn belül. Az hogy nem kéne cuccozni, azt ő is leírta, hogy nem akar, csak novit írta, de gondoltam, hogy ha növit se akkor tesztot sem fog akarni. Egyébként a forgatókönyv az amit leírtál :)

De azt azért áruld el, hogy mi a garancia arra, hogy elkezdi és pár hónapon belül nem fog elkezdeni cuccolni? Ezt még ő sem tudhatja :) ha nem fog rendesen fejlődni vagy abbahagyja vagy cuccozni fog.

2021. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az, hogy ha akarnék sem tudnék, azonban egyenlőre jó ideig nem is kívánok szteroidokhoz jutni. De Reeves van előttem, amennyire én tudom ő öt-hét év leforgása alatt először felupgrade-elte magát naturálként a max-ba, csak aztán nyúlt segítséghez.


"Ha nem fog rendesen fejlődni vagy abbahagyja..."


Remélem (bár benne van) ez soha nem fog bekövetkezni!

2021. febr. 17. 12:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!