Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki******ul izmos szeretnék...

Ki******ul izmos szeretnék lenni! Egy életre elegem van a nyámnyila piszkavas ekto alakomból! Nem kell nekem csoda száraz forma, az sem baj, ha úgy néznék ki, mint egy erőemelő. Három év alatt el lehet egy izmos formát érni ilyen génekkel is?

Figyelt kérdés

A növit, inzulint hagyjuk ki, ha lehet. :)


Bocs a hatásvadász, figyelemhajhász fogalmazásért, hogy szándékosan írtam így. Kicsit tele van már a...


...a túlságosan elkényelmesedett tököm.



2021. febr. 16. 23:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el kérdező én is remélem, hogy fogsz fejlődni :)) csak amikor eljutsz valahova és már tovább nem, akkor demotiváló tud lenni minden edzés, csak ezért írtam a fentebbi sorokat :))
2021. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Értem. (Még) bízom benne, hogy a "már ku**ára elegem van sáskaságomból" állapot elég motiváló marad az ilyen helyzetekben is. Többről sajnos nem tudok jelen pillanatban nyilatkozni - úgyis elválik.
2021. febr. 17. 12:50
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan, mert volt haverom nekem is, aki ilyen "hirtelen felindulásból" kezdett el edzeni (többször is), aztán sose lett belőle semmi. Ezzel nem mondom, hogy Te ne lehetnél pont az ellenkezője, de higgadtan állj neki, szerintem. Azért, mert egészségesebb, erősebb, szebb leszel tőle, hosszútávú befektetés. Viszont én azt mondom, hogy már egy év alatt nagyot tudsz fejlődni (relatív). Főleg, ha nem egy testépítő benyomását akarod kelteni, hanem egy egészséges, sportos, erős emberét. A módszerek meg ezer helyen le vannak írva.
2021. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
És ami még fontos, szerintem, az az, hogy minden kis fejlődést értékelj! Ez nem feltétlenül kinézetben fog megnyilvánulni, hanem abban, hogy többet tudsz ismételni vagy nagyobbat emelni. Pont ezért hagyják abba sokan, mert három hét után nem a teljesítményt figyelik magukon, hanem a formát.
2021. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Király izmokat kívánok Neked! Vonzó az elszántságod, vastesó.
2021. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A 15-ös vagyok. Az is lehet, hogy alulértékeled magad. Dobj egy képet, és megmondjuk.
2021. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Hat ezt egyertelmuen csak koxal erheted el. Viszont azt jopar ev edzes utan erdemes csak elkezdeni ha meg akkoris akarni fogod... Am 3 ev alatt elerheto egy izmos fizikum naturalba is. Sok idot sporolsz ha egybol figyelsz a kajara es az alapabb gyakorlatokra koncentralsz. Hagyd a csodagyakorlatokat meg a tapkiegmeseket a stagnaloknak... tegyel bele sok kemeny melot kajalj jol, pihenj eleget es jonni fog az eredmeny. A genetikadat meg majd meglatod jopar honap mulva h milyen ha csinalod amit kell. Enis botsaska voltam. Keskeny vall, semmi jel arra h jo genetikam lett volna.. de eleg jol izmosodtam es idovel latszott h eleg jol tapadnak az izmaim is. Azota felszedtem 30kgot.. ugy h kockas a hasam. Sok evig natural voltam. De mar 1.5 eve nem.
2021. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17-es, küldesz képet privatban, hogy mi volt a legjobb formád naturálban, és igy, hogy már nem vagy naturál? Csak kíváncsi vagyok.
2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Erdészetnél van felvétel.
2021. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17-es, engem is érdekelne a naturál/nem naturál kép...
2021. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!