Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőnek milyen sportezközt...

Nőnek milyen sportezközt érdemes venni otthoni erősítéshez? Ma a legsokoldúbb ezek közül?

Figyelt kérdés

Nincs sok helyem hozzá, és nem szeretném pl biciklit, padot kerülgetni.


Melyik éri meg leginkább?



2021. febr. 26. 11:15
A kérdező szavazást indított:
kettlebell
szerelős súlyzó
rezisztencia gyűrű (amit pl combok köré teszel)
rezisztencia kötél, amire rá kell állni vagy pl lehúzáshoz
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pusztán egészséges erőnlét a cél, nem kell semmi eszköz. Rengeteg eszköz nélküli erősítő edzés van a Youtube-on, válassz! Ha mindenképpen szeretnél eszközt, szerezz be néhány gumikötelet!
2021. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Én hajókötelet vettem, a végére meg edzés után csináltam egy hurkot 😀 A másik végét meg felkötöttem a csillárra. 😀 Gondoltam, csinizek róla egy fotót, mert olyan drámaian festett a félhomály lakta helyiségben 😀
2021. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csqk egészséges erőnlétet szeretnék, de feneket, combokat, hátat, lapos hasat. Fitnesz modell szerű lenne a végcél. Szóval értitek na.
2021. febr. 26. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Én is annyi mindent szeretnék... 😀 De egy idő múlva rájön az ember, hogy csak naiv ábránd 😀
2021. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig dolgozni kéne érte, nem ábrándozni...

Egyébként bírom, hogy 0 infó tükrében, saját magadból kiindulva oltod itt a népet. Szottyogjál nyugodtan tovább, addig is.


Csajok, mivel érdemes otthon edzeni?

2021. febr. 26. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fitnesz modell szerű lenne a végcél."


Hat ahhoz a garazsba/lakasba kellene egy minitermet felszerelned. Erokeret, 1-2 rud (kicsi, nagy), tobb sulytarcsa, allithato pad, esetleg csigas gep. Meg ugy 3-4 ev vegyitve az etrendet es edzest.


Egyebkent kezdetnek a szerelheto sulyzot meg a gumikotelet ajanlom.

2021. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#11.44 Akkor ahhoz nem elég néhány gumikötél, meg egy taposógép. Vagy be kell szerezned számos súlyt és egy fekvenyomópadot, vagy megváros, míg kinyitnak a termek. És persze megfelelő edzésterv és étrend is kell. (1-es vagyok)
2021. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly céljaid vannak: erőkeret, olimpiai (vagy legalább 180cmes) rúd, tárcsák, egy állítható pad, 2 egykezes.


Ezeket kiegészítheted húzódzkodó rúddal (de ez megoldható ha olyan keretet veszel), kettlebellel, gumiszalagokkal, mindenféle fittnesz cuccal..


Kezdésnek a talaj és egy húzódzkodó rúd/egykezes elég.

2021. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!